Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2. babám is császáros lesz?

A 2. babám is császáros lesz?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam már 7 éves, nem tudtam simán megszülni,mert nem tágultam szinte semmit, és nem is volt jól befordulva a drágám! Most tervezünk neki tesót. Nagy a valószínűsége hogy a 2. babám is császáros lesz?
2016. febr. 17. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fordul be, akkor igen. Előfordulhat, hogy megint nem tàgulsz, akkor is. Ha talàlsz orvost, aki tàmogatja a VBAC-ot, és minden egyéb feltétel adott, akkor szülhetsz hagyomànyosan. Szóval az orvosoddal beszéld meg, mire szàmìts.
2016. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 évvel az első gyerek születése után simán próbálkozhatsz szülni. Ha a doki nem engedné, akkor váltanék. ha teheted nézd meg az on the spot szülés részeit. nekem sokat segített volba, ha ezt az első gyermekemet várva néztem volna meg. nekem három császárom volt, és nagyon sajnálom, hogy így alakult. mindenképp küzdenék és harcolnék egy szép szülésélményért.
2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kockáztatnék. Ha elsőre nem ment a szülés, nagy esélye van annak, hogy másodszor sem fog összejönni.


De végül is, nyugodtan megkockáztathatsz egy elhúzódó szülést melyben legenyhébb esetben oxigénhiányos lesz a gyermek.


A fiam szintén nem fordult be és nem tágultam. 20 órát vártak az orvosok mire eldöntötték sürgősségi császár lesz. Hát köszönöm, jelenleg 10 hós a drága és még mindig tornára kell járnia, mert feszesek az izmai. És ő még enyhén megúszta.


Ha újra terhes leszek leszarom a természetes szülést. Attól mert császárom volt nem vagyok kevesebb azoknál akiknek nem volt! Inkább vágjanak, minthogy sérüljön, esetleg meghaljon a gyerekem.

2016. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!