Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szült mar valaki?

Nyíregyházán szült mar valaki?

Figyelt kérdés
A babanak mit csomagoljak össze? Vannak olyan dolgok amiket ok adnak? Magammal mit vigyek? És rendesek ott az orvosok, ápolók??

2016. márc. 30. 13:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És te mikorra vagy kiírva?
2016. márc. 30. 15:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is Nyíregyen szültem.Utolsó pillanatban döntöttünk a férjemmel,hogy mégis bejönne szülésre (előtte elzárkózott még a gondolatától is) és mondták,hogy persze jöjjön,nem kell hozzá semmi tanfolyam.
2016. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is májusban szültem. Tömegnyomor volt akkor. Sikerült bejutni 1 ágyas szülőszobába, de nézték a kiskönyvembe tűzött igazolást a szülésfelkészítő tanfolyamról, így férjem is bent volt végig. A tanfolyamra a földszinten a terhes ambulancián lehet jelentkezni.

A nővérek változóak: van aki nagyon aranyos, van aki beszólogatós. A babának pelenkát, popsitörlőt krémet vigyél, mert nem sokat adnak.

Én 3 ágyas szobában voltam, ez nekem jó volt, csak nagyon meleg volt, mert déli fekvésű.

2016. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én novemberben szültem. Nálunk is apás szülésnek indult. Végül császár lett. Nem kellett semmilyen felkészítő tanfolyam. Párom vegig velem volt, mig be nem toltak a műtőbe. En is a haromagyasban voltam. Ott nincs veled a baba, ellenben barmikor kikerheted magadhoz. Amit a tobbiek nem irtak, én kis sapkát vittem a babának, mert a csecsemoosztalyon eleg hideg van.
2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as vagyok: Velem lehetett a 3 ágyasban is a baba.
2016. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is alapítványi szobában voltam, nekem jó volt, hogy bejöhettek hozzám és sokkal hamarabb telt az idő. A babának vinni kell pelust, popsitörlőt, popsikrémet. Én még vittem magammal rongypelust büfiztetéshez. Amire neked szükséged van az 2 papucs, törölköző, pipere cuccok, köntös, nekem hasznos volt az eldobható bugyi, szoptatós melltartó és ehhez betét, mert ha beindul a tejcsi bizony hamar elázik a hálóing. A pelenkázóra vittem pelenkázó alátétet. A nővérek nagyon kedvesek voltak, viszont az előttem szólók jól mondták, hogy ha nem kérdezel akkor maguktól nem mondanak semmit. Amikor az orvosod mondja, hogy melyik nap enged haza előtte való este fel kell iratkoznod a csecsemősöknél, hogy Te másnap mennél haza. Így fognak titeket haza engedni.
2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!