Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valakinek 4 eve volt...

Ha valakinek 4 eve volt csaszaros szulese, ra tudja venni a magandokit, hogy a mostani terhesseget is csaszarral szulje?

Figyelt kérdés
Ismerosom mashogy nem hajlando, o ezt kijelentette, hogy csak olyan maganorvoshoz megy, aki megcsaszarozza...

2016. márc. 31. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen rátudja venni sőt jobban hajlanak császár után császára mint sima szülésre.. kevesebb az olyan doki korház ahol támogatják a sima szülést sajnos..
2016. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bella169 ***** válasza:
100%
A legtöbb magándokit bármire rá lehet venni, csak egy megfelelő vastagságú boríték kell hozzá.
2016. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én simán meg tudtam beszélni a dokival, 5 évvel az első császár után, nem kellet egy kicsit sem erőszakoskodnom.

Ráadásul új doki, először nem ő műtött.

2016. ápr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én is ragaszkodtam hozzá. Az első sürgősségi lett, a fiam hipotón (laza izomtónus) lett, közel egy évig jártunk Dévény kezelésre. Minden héten az az egy óra kín volt. Mert, hát sírt. Bár a Dévénynek hála rendbe jött, de nagyon sok szülési sérült baba volt. Én a második terhességemnél mondtam a dokimnak,hogy tudom,hogy más ezer dolog is sülhet el balul, de ha lehet a sima szülést pont a fent említett okok miatt elkerülném. Megértette, programcsászáros lett.
2016. ápr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azért kellett erőlködni, hogy márpedig másodjára már ne legyen császár! Egy császár után a legtöbb orvos automatikusan császároz másodjára is.
2016. ápr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

persze, pénzért minden lehet. sajnos.


én éppen azért küzdök, hogy ha teherbe esek, akkor ne akarjon majd a dokim császározni. egyenlőre úgy tnik, csak akkor van esélyem, ha éppen nem fog dolgozni.

2016. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb doki császár után automatikusan újabb császárt csinál.Jól írja az előző,azért kell könyörögni,hogy természetes úton szülhessen másodjára az ember ha összejön.
2016. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az első császár volt, akkor a másodiknál mindenképpen felajánlják a császárt. Legalább is nálunk ez volt.
2016. ápr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!