Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 21hetesen has keményedés volt...

Narancs223 kérdése:

21hetesen has keményedés volt valaki így?

Figyelt kérdés
21hetes vagyok bal oldalt fajdogálni szokott a hasam .. Keményedik is most szerdán voltunk orvosnál kicsit több a magzatvíz és megjegyezte a szonográfus hogy kemény a hasam , tapasztalatok? Hétfőn megyek vércukormérésre

2016. ápr. 3. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes terhes vagyok, és már kétszer keményedett (nem első baba). Van ilyen, ha nem nagyon gyakori, akkor nem gond.

Nekem az egyik babámmal volt "az átlagosnál több magzatvíz", na vele én is elég sokat kínlódtam, de szépen kihordtam, csak az utolsó hetek nagyon kemények voltak.

2016. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16. héttöl keményedtem 2. babàval, ő 41. hétre született. Elsővel 20. héttől, ő 40+3-ra. Ha nem nyįlik a méhszàj, nem gond a keményedés. Szedj több magnéziumot.
2016. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , mostanába sokat idegeskedem az is lehet az egyik ok de szedek tobb magneziumot :)
2016. ápr. 3. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is felidőtől rendszeresen keményedtem. A magnézium se segített. Amíg nem nyílik ki a méhszáj addig nincs gond. 37hkm
2016. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!