Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyakdugo? Illetve tapasztalatok

Nyakdugo? Illetve tapasztalatok

Figyelt kérdés

41.hetet toltom holnap. Az ejjel 2x sargas nagy adag tavozott majd atlatszo nyulos(elnezest a kifejezesert).Ma 3 alkalommal kisebb adagban atlatszos-barnas...(a nyakdugo).

Nektek ezek utan mikor indult be a szules? Semmit nem erzek egyelore, de mar nagyon varom :-) elore is koszi a valaszokat!


2016. ápr. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a magzatvízzel együtt szerintem, vagyis nem "találkoztam" a nyákdugóval, úgyhogy gondolom akkor.
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. a 41. héten ment el a nyákdugó, de magzatvíz vizsgálat miatt. Nem indult be a szülés, 41.3 napon indították. Könnyű szülést neked!
2016. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nyákdugó után kb 8 órával már a kezemben volt a bébi-39. Héten.

Kitartás már nem sok lehet

2016. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés napján ment a nyákdugó folyamatosan, többször a nap során.
2016. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Délelőtt elment a nyákdugó, rá 2-3 órára már kezdődtek a fájások. Estére már megvolt a pici.
2016. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat, elso babanal nekem is igy tortent, de mivel minden terhesseg es szules mas, ez most nem igy jon ossze. Ma is volt egy kicsi barnas, de semmi :- P

Varok "turelemmel", aztan a heten megyek es meglatjuk mit mond a doki:-)

2016. ápr. 5. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik részletekben távozik. Már kb. 3 napja sárga "ragacsokat" találok a tisztasági betéten. Egyébként holnap kellene érkeznie a babának.
2016. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kivanom neked a legjobbakat:-) nalam meg mindig semmi, ugy biztatott az orvos, hogy jovo heten legkesobb vagy igy vagy ugy lesz baba :-)
2016. ápr. 7. 15:50
 9/9 anonim ***** válasza:
nem sokára meg fogsz szülni idő kérdése,ha nem indul be inditsák
2016. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!