Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kéne szólnom az orvosomnak,...

Kéne szólnom az orvosomnak, vagy még várjak vele?

Figyelt kérdés

A héten voltam a szülés utáni 6 hetes kontrollon. A vérzés már szinte teljesen elmúlt, néha voltmég egy egy pötty a wc papíron, a betéten már semmi.

Na de most a vizsgálat után, és már voltunk együtt a párommal is, visszaerősödött a vérzés.

Szóljak az orvosomnak, vagy inkább várjak még egy picit, hátha elmúlik...



2016. ápr. 14. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ez menzesz is lehet ám. egyébként a vérzés erőssége is váltakozhat. de persze, hívd fel, kérdezz rá, hogy megnyugodj.
2016. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 hétig még előfordul, hogy újra jön egy élénkebb löket, akár egy-két hét szünet után is, ez még normális.


Nekem az egyik gyerekemmel már 8 hetesen megjött, szóval az is lehet elvileg. De egy hónap múlva kiderül, hogy melyik volt. :)

2016. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a hat hetes kontrollon még kicsit véreztem amikor mentem és a dokim a biztonsàg kedvéért elküldött hüvelyi ultrahangra, de szerencsére mindent rendben talàltak. Utànna még 1-2 hétig picit vérezgettem majd elmúlt. Megnyugtatàs képpen szerintem szólj neki.
2016. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!