Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszést követően hat...

Császármetszést követően hat héttel menstruáció?

Figyelt kérdés

Elmúlt a vérzésem szép lassan, majd hatodik hétre kb. két napig (max 3) tartó menstruációszerű vérzés jelentkezett.


Általában olyan 5 napig szoktam menstruálni. Szoptatok a baba 5 napos kora óta rendszeresen, néha fejek, de nem viszem túlzásba, sem tea, sem víz, sem tápszer nincs mellé.


Nem korai a menzesz visszatérése? A vérzés jelentkezése előtt egy nappal vizsgált a kontrollon nőgyógyász, UH-t is nézett, kézi vizsgálat is volt, mindent rendben talált.



2015. okt. 26. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 héttel szülés után jött meg, és vissza is állt a korábbi rend szerint a ciklusom. A gyerkőcöt 6 hónapos koráig kizárólag szoptattam.
2015. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor jött meg. A hathetes kontrollra úgy mentem, hogy előtte való naptól menstruáltam.
2015. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintúgy, mint az előttem szóló. Hat héttel a császár után megjött. De szoptattam, és az első vérzés után 14 hónapig nem menstruáltam. Ezek szerint nem csak velem történt meg ez a fura eset.
2015. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindhárom szülésem után rendes időben megjött. Először 29, másodjára 28, harmadjára 30 napra. Utolsó kettő császár volt. Nem törvényszerű, hogy a nők szoptatás alatt csak nagysokára vagy egyáltalán nem menstruálnak, de tény, hogy egy barátnőmnek 1,5 évig (!) nem jött meg szoptatás alatt.

A lényeg: a Te verziód tök normális!

2015. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!