Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik császáromra készülök?...

Harmadik császáromra készülök? Ti be voltatok parázva?

Figyelt kérdés

Harmadik babámat várom.Most vagyok a 14.-dik hétben.

Az első kettő műtéttel jött a világra.Az első 2008,a második 2010,most 2016 októberére várjuk a harmadikat!

De nagyon félek a műtéttől,kinek milyen élményei voltak a harmadik császár után?


2016. ápr. 18. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, de egy ismerősömnek 5 is.

Ő azt mondta, hogy mindig az adott műtéttől függött nála a felépülés.

Azt mondta, neki a negyedik volt a legkönnyebb.

Hogy éppen hogy sikerül.


Most konkrétan nem tudom hol, de hallottam róla, hogy van felkészülési lehetőség vagy csoport a program császárra, szóval lehet hogy érdemes valami ilyet keresned, ahol a félelmeidet megoszthatod másokkal, és támogatást kapsz.

2016. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is mind a 3 gyerekünket császárral hoztam a világra. Riogattak,hogy a 3.-ba félig majd elpusztulok...úgy féltem tőle majd bele haltam. Aztán kijelenthetem,a 3. volt a legkönnyebb,simán ment minden ez előző kettővel ellentétben,gyorsabban gyógyultam. Ne félj,biztosan rendben lezajlik a tiéd is,nem lesz semmi baj. A dokim szerint,olyan jó állapotban van a méhem,még vállalhatunk babát,4. császárt is.
2016. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha félig halok bele,az még nem is olyan nagy baj,csak ne teljesen!:)))
2016. ápr. 19. 12:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Sehogy sem fogsz. nyugi! :D Manapság már nem ritka a 4.-5. császár sem.
2016. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet: első 2009, második 2011,és 2hét múlva a harmadik császár... Be vagOk rezelve. Gondoltam vmely pszichológiai segítségre, de nem találtam rá a megfelelő emberre. Próbálom az agyAmat pozitívra àllítani...
2016. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves útolsó,kell is!Minden rendben lesz,hiszek benne!!!

Azutá majd irj,ha jobban leszel!!!!

2016. ápr. 21. 07:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen, kettőn már túl vagyok, élményeimet megosztom, ha érdekel május közepe után :-)
2016. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Érdekel....

nekem októberben lesz:)

2016. ápr. 21. 08:45
 9/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Engem is érdekel.

Én is kettőn vagyok túl, nekem júli. közepén lesz a 3. császárom! Kicsit félek, de amúgy én jól viseltem az előzőeket!

2016. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csatlakozom! :D Augusztusban lesz a 3. császárom, egyiknél sem féltem ennyire!! :D

Légyszi majd írjátok meg milyen volt, hogy viseltétek!

Drukk mindenkinek! :D

2016. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!