Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyukák voltatok...

Első babás anyukák voltatok már ugy hogy fogjátok gyermeketeket és nézitek és elkezdetek pityeregni?

Figyelt kérdés
Belegondoltok hogy mindjárt lejár az az idő amit vele lehettek itthon ő megy az oviba mi megyünk dolgozni és hogy nagyon hamar elmegy ez az idő!! nekem 5 hónapos a kisfiam és rettentő hamar elment ezaz idő!! Nagyon rossz lesz majd elválnunk egymástol:(
2010. márc. 30. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Az idő repül, most született és már 9 hónapos nagylány. De ilyenkor arra gondolok, hogy minden korban van valami szép.
2010. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ez igaz meg mindig tanulnak vmi újat és ezt olyan jó nézni!!
2010. márc. 30. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony :) Az első hetek csodálatos, izgalmakkal, megpróbáltatásokkal teli időszaka pillanatok alatt elrepült. Nagyon hiányzik a drága kis újszülött akit hazahoztunk. De most, hogy már ilyen "nagy fiú" (10 hónapos), teljes a szerelem :) Igen, volt hogy csak néztem ahogy ül és játszik, és egyszerűen elsírtam magam, hogy milyen csodálatos, hogy van egy ilyen tündér fiam, aki már ilyen ügyes :)
2010. márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a második babámmal is ugyanígy érzek:( Néha ha mindkettőjükre ránézek is elsírom magam, olyan szépek és gyorsan felnőnek:(
2010. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen sajna nagyon hamar megy az idő!! Köszönöm a válaszokat olyan jó olvasgatni hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen!!
2010. márc. 31. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. gyerekemmel vagyok így. Furcsamód az elsőnél ezt nem éreztem. Talán most már tudom, hogy nem lesz több ilyen pici babám...? Próbálok minden egyes percet kiélvezni.
2010. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!