Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a neve ennek a szülésznőnek...

Mi a neve ennek a szülésznőnek, akinél szültem a kislányomat a Szent István kórházban?

Figyelt kérdés
2015 márciusában szültem a kislányomat ügyeletes orvosnál és szülésznőnél. A zárójelentésen csak az orvos, Dr. Kassai Enikő neve volt feltüntetve, de a szülésznő neve nem. Hosszabb barna haja volt (összekötve), fiatal (kb.45), vékony, középmagas, kedves, de diplomatikus volt, mindent megtett a gátvédelemért, nem is kellett gátmetszés. Hogyan tudhatnám meg a nevét? A második babánkat is vele szeretném megszülni.
2016. ápr. 27. 09:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én 2014 ősszel szültem ott. Nem ismerem az összes szülésznőt. Spiesz Anna volt az én fogadott szülésznőm, illenek rá a leírások, 35 körüli, lényegre törő, nem az a mézes mázas típus. Lehet nem ő volt, de hátha. Egyébként akkor mikor én szültem, minden szülésznő olyan pólót viselt amin rajta van a keresztneve.
2016. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!