Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Illik" a fogadott szülésznőne...

"Illik" a fogadott szülésznőnek első találkozáskor pénzt adni?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz az első megbeszélt találkozó,szülőszoba látogatás stb..Adtatok neki pénzt vagy csak a szülés után?

2016. márc. 31. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi akartunk, azt mondta, hogy majd szülés után adjunk, amennyit szeretnénk. Következő ctg-nél is.rákérdeztünk, akkor is ezt válaszolta, a többinél már nem kérdeztük. A szülésre pesti továbbképzés miatt nem tudott bejönni, de akartunk neki adni, mert egy rakat nst-t csinált, de nem fogadta el. Csináltatott a férjem egy nagy ajándékkosarat, azt is csak vonakodva fogadta el, mert nem tudott bejönni, az nst-ket meg munkaidejében csinálta.
2016. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi is csak a szülés után adtunk egyben egy összeget, a többi találkozáskor nem.
2016. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak a szülés után szerintem. Mi úgy csináltuk legalábbis. Pedig nem sok dolga lett, mert sajnos császár lett a vége, de végig mellettem volt a vajúdás alatt.
2016. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Illik!legalabbis en egy idosebb foorvos fogadtam fel,igy gondoltam egy foorvosnak illik... Mondjuk mi ugy csinaltuk,hogy minden talalkozasnal adtunk+a vegen is

Ezt inkabb a penztarcad dontse el szerintem,ne mi

2016. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem nála, azt mondta, h majd szülés után.
2016. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok! Megkerdezhetem,hogy megis ki volt az az IQ bajnok aki a sajat "tapasztalatom" leirasaert lepontozott?
2016. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös!

Neked a szülésznőd egy főorvos volt?

2016. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is szülés után adtunk, azt mondta akkor kell, és eleve meg volt határozva az összeg korábban, nem mi döntöttük el. Persze többet biztos lehet adni, de mi a megbeszélt összeget adtuk oda szülés után. Minden okés volt igy.
2016. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. ápr. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!