Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jóslófájás lenne?

Jóslófájás lenne?

Figyelt kérdés
Infókat szeretnék kérni a jóslófájoskról. Az első gyermekemmel ez kimaradt, így tegnap amikor kb 1 órán keresztül jelentkeztek a fájások 10 percenként azt hittem mehetünk a kórházba...Az intenzitásuk nem nőtt, de rendszeres volt. Menzesz szerű érzés volt, és kőkemény volt a hasam is. Azóta abbamaradt. 36. héten vagyok. Kérdésem, hogy ez fokozatos tágulást jelent már, vagy még messze lehet a szülés? Kinek, hogy volt? Orvos pár nap múlva lát, nem mentem be, mivel azóta elmúlt, vérzés nincs stb.
2016. ápr. 28. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hete tart ez (34. hettol), amig nem rendeszeres a fajas, ami 5 percenkent jelentkezik s egy percig tart, addig nem kell aggodni a szules miatt. Ma vagyok 40 hetes s 5 napos. Szoval semmit nem jelent. A babam feje meg nincs a helyen. A joslo fajasokat = osszehuzodasokat sajnos ossze sem lehet hasonlitani az igazi fajasokkal.
2016. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 36-37. héttől szintén voltak jóslóim, gyakorlatilag nagyon sokszor. Ennek ellenére a 42. héten szültem úgy, hogy hajnalban még zárt volt a méhszáj. Kiszámíthatatlan.
2016. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sajnos nekem már most 1100 a cx értékem...Nem tudom, ha abbahagyom a magnéziumot mi lesz...
2016. ápr. 28. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mit is jelent? 1 cm-re vagy nyitva? Az teljesen termeszetes a 2. gyereknel a 36. heten.
2016. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
EZ cask a külső méhszáj, ez teljesen okés sztem, ne izgulj. Én már nem szedném a helyedben a magnéziumot, max egy hétig még.
2016. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!