Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első menzesz kinek mikor?

Első menzesz kinek mikor?

Figyelt kérdés
8 hetes a kis babám természetes úton szültem, de sajnos csak 6 hétig szoptattam mert a babámnak nem kellett a cici inkább a cumis üveg és a tejem is gyenge volt. A kérdésem az lenne, h kinek mikor jött meg a szoptatás végezte után az első menzesze? Már 2 hete nem szoptatok nem mellett volna már meg jönnie? A 6 hetes kontrollon minden rendben volt és ugye akkor még szoptattam is.

2016. máj. 1. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
3 hónap utàn jött meg, 4 hónapig szoptattam
2016. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mind a 3 gyereknél szülés után átlag 8 héttel.... az egyiket 7 hónapos korig a másik kettőt 1 éves korig szoptattam.
2016. máj. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6,5 hete szultem, mikor megjott. Nem szoptattam,viszont szedtem Bromot ket hetig.
2016. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

9,5 hónapig szoptattam, 9 hónappal a szülés után jött meg először.

Még csak 2 hónap telt el a szülésed óta, helyre kell állnia a hormonháztartásodnak, nem hinném, hogy baj van.

De ha aggaszt, irány a doki!

2016. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 héttel szülés után jött meg. Akkor már nem tudtam szoptatni.
2016. máj. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónappal szülés után jött meg, 20 hónapig szoptattam a fiamat.
2016. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szoptatás abbahagyása után, 13 hónappal a szülés után


Azt hogy értetted, hogy gyenge volt a tejed :O Olyan nincs, hogy valakinek gyenge a teje....


...egy eü-s...

2016. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,h lehet gyenge csak azt mondták,h azért nem kell biztos a babának mert gyenge(vizes) és nem lakik jól vele. Köszi mindenkinek, akkor még nem aggódok majd meg jön. És ilyenkor is teherbe lehet esni igaz? Persze nem szeretnék ezért védekezünk is csak érdekel.
2016. máj. 2. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónap után jött meg. most 10 hónapos és még szoptatom.
2016. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!