Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Éjszakai szüléskor viszitek a...

Éjszakai szüléskor viszitek a "nagytesót" valahová vagy hívjátok hozzá a segítséget?

Figyelt kérdés

Szüleim a kórház felé laknak egy másik településen. Ha éjjel indulna be a szülés és visz a férjem, elvihetnénk hozzájuk a 4 évest, de 2 sorompó is útba esik. Nem tudom mit szólna, ha felébresztjük, nem akarnak-e velünk jönni.

Vagy jöjjenek a szüleim hozzá, de ismerve őket vajúdva én gyorsabb leszek az indulásban. Ki hogy csinálta?


2016. máj. 4. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mentővel mentem, apa pedig megvárta otthon a nagyszülőket, majd jött utánam taxival (autónk nincs). A nagyobbik fel sem ébredt :)
2016. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mikor vittétek be először a nagytesót?
2016. máj. 4. 11:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi úgy csináltuk hogy itt volt a nagymama nálunk az utolsó héten (de messze is lakik).

NÁlatok szerintem nyugodtan lehet hogy odaviszitek éjjel a 4 évest, mivel csak 1 éjszakáról van szó, azt kibírja és már elég nagy ahhoz hogy megértse hogy mért kell éjszaka autóznia. FŐleg ha szerinted a szüleid csak később érnének hozzátok és még útba is esnek.

2016. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
én is mentovel mentem, a férjem otthon maradt a fiiunkkal. másnap bejottek a korhazba.
2016. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A sorompót nem nagyon értem hogy jön ide???

Nálunk úgy van megbeszélve, hogy éjszaka a szüleim jönnek át, nappal a gyereket visszük.

2016. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is ez a téma, tesó 4 éves lesz, szüleim meg anyósék is készen állnak éjszaka ha menni kell, de lehet hogy öcsém jön ide és viszi szüleimhez, attól függ hogyan indul be. De én is gyorsabb vagyok! :) 37hkm te?
2016. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja mi márciusban költöztünk el egy másik városba de kocsival max 15 perc. Plusz a kórház onnan már hosszabb.
2016. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Anyukám és anyósom jöttek át hozzánk, a gyerek már aludt, nem akartuk felébreszteni.

Mivel az első kislányom is 1.5 héttel az időpont előtt érkezett, így készenlétben álltak, de amúgy is úgy volt megbeszélve, hogy bármikor szólhatunk, jönnek.

Hajnalban született meg a kislányom, délután behozta a férjem a nagyobbikat a kórházba.


Pár héten belül a nagyiknak már a 2 nagytesóra kell figyelniük majd :).

2016. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére,hozzánk anyukám közel lakik(autóval kb 5percre),így amikor ez bekövetkezett,akkor autóba szálltunk,én,férjem és a 2 éves kisfiúnk,átvittük anyukámhoz,utána kórház ami szintén elég közel van hozzánk. Egyébként apuka felkeltette,de amikor már a karjába felemelte szinte már vissza is aludt :D
2016. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
1-es vagyok. Éjfélkor folyt el a magzatvíz, fél9 körül lett császár, következő nap délután hozta be apa a nagytesót, amikor már délcegebben ki tudtam menni hozzájuk, mert a szobába nem jöhettek be. (Persze rögtön nekem rohant, hogy átöleljen, majd büszkesége jeléül a kicsit tologatva szeretett volna ralizni a folyosón. (De lebeszéltük.))
2016. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!