Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor történt veletek...

Szüléskor történt veletek valami kínos dolog vagy ami miatt szégyelltétek magatokat? Pl. Puki, kaki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy akkor ott nem arra gondol az ember. Én egy éve szültem, ha visszagondolok utólag ciki a dolog. Én nem kaptam beöntést és akkor már 2 napja nem voltam nagy wc-n.. Szüléskor kétségbeesetten mondtam a szülésznőnek hogy mi lesz ha bepisilek meg bekakilok? Ó, nem nézzük mi azt, mondta.. aztán pár perccel a fiam kibújása előtt is úgy éreztem hogy mindjárt odacsinálok az ágyra, akartam szólni de csak annyi jött ki a számon, hogy KAKIIII - mindezt ordítva. :D Nem tudom egytől tízes skálán mennyire ciki ez,visszagondolva eléggé.

Nektek volt hasonló kínos szitutok?

A másik hogy amikor nagyon szenvedtem már, meg akartam ütni a mellettem lévő szülésznőt.. nem vagyok egy agresszív típus, csak akkor ott önmagamon kívül voltam, még jó hogy azt hitte hogy csak a kezét akarom megfogni :D


2016. márc. 28. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Még jó, hogy nem tartod magad agresszívnek... :)
2016. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Életemben nem ütöttem meg kb. Senkit. Mondom, akkor ott teljesen elment az eszem. :D Plusz egész vajúdás alatt kiabáltam.
2016. márc. 28. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Vajúdàst végig kiabàltam, míg nem kaptam gázt. Ez van. Minimális a fájdalomküszöböm. :D
2016. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevettem,kösziii :)
2016. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Nem kaka-pisi sztori, de azért kínos volt.


A császáromon az volt, hogy a férjemet kérdezték, velem akar-e maradni, míg nyomják a méhem és varrnak, vagy menni a picivel. Én mondtam neki, hogy félek, maradjon velem. Még 3 orvos jött be, hogy na, apuka, most megnézi a picit? Mindig nemet mondtunk, annyira ciki volt.:D Szerencsére pár perc alatt összevarrtak és onnantól 2 napig folyton velünk volt a szobánkban a bébi, de azért szégyelltem, ami a műtéten történt, hogy ilyen gyáva voltam egyedül ott.:)

2016. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam beöntést.Volt ott minden,még a babám is odakakált születés után.Míg ki nem takaritottak körülöttem addig a babámat sem hozták vissza 😂 Meg vér volt még a falon is 😱
2016. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Huuu én éreztem a kitolásnál, hogy nem csak a gyerek jön, hanem a kaki is, de nem tudtam mit tenni. A szülésznő letörölte :-/ Gáz volt, de akkor abban a pillanatban nem érdekelt. :-D
2016. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
91%

Én külföldön szültem, ott egyáltalán nem divat a beöntés, plusz idő sem lett volna rá! Vajúdás alatt a párom kb minden 10. percben behívta a szülésznőt, hogy engedjen ki nagy wc-zni mert nagyon kell! Minden alkalommal elmondta, hogy anyuka nyugodjon meg csak úgy érzi, mert a baba feje nagyon lent van már! De éreztem, hogy ez tuti nem a baba! Kb 7-szer szóltunk neki, amikor egy fàjásnál annyira lejjebb ment a baba feje, hogy hát khm odacsináltam! Engem a szülésznő nem érdekelt, ez a dolga, látott már ilyent! Én a párom előtt szégyelltem magam szörnyen, de azt sem kellett volna, nagyon intelligensen kezelte a dolgot! És azóta sincs semmi törés benne! ;)

Szóval nyugi, ez természetes dolog!

2016. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jött kaki, de őszintén engem nem érintett meg, mert borzalmasan ki voltam már a hosszú vajúdás miatt. Hirtelen nem is emlékszem mikor történt ez a jelenet, majd megkérdezem férjet, de tudom hogy a szülésznő egy rutinos mozdulattal letörölte:-))

Én attól éreztem szégyent (kitolás után bocsánatot kértem mindenkitől a szobában), hogy úgy éreztem elviselhetetlen, bunkó voltam és kiabáltam.

Férjem nem értette miről beszélek..kiderült, hogy ez csak nekem belül zajlott le, kifelé egy hangot sem adtam. Kvázi a bocsánatkérést sem tudta senki hova tenni. A ma napig nem értem a dolgot, valóságos képként élem meg, hogy anyázok és kiabálok:-D

2016. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezek szerint nem csak velem volt így :) Októberben szülök újra, már most arra koncentrálok hogy "ugye nem fogok megint ordítani?" De sztem úgyis fogok :D Az volt még jó hogy szülés után fél órával mikor mindenki elment és pihenésképp magamra hagytak, a takarítónö elment az ajtó előtt és megjegyezte hogy jó hangos voltam :D
2016. márc. 29. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!