Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vigyek mindenképp a kórházba?

Mit vigyek mindenképp a kórházba?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok,már nagyjából minden össze van pakolva. Mivel első babás vagyok, így nem vagyok mindenben biztos, hogy mi az ami felesleges és minek fogom nagyon jó hasznát venni. Szülőszobára és gyerekágyas időre külön pakolok, mégis a szülőszobán mik a legfontosabb dolgok,vagy amik jók, ha vannak nálam? Debrecenben a Kenézyben fogok szülni. :)
2016. máj. 10. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Telefont, h tudj szólni az otthoniaknak, ha valamit elfelejtettél. :)
2016. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kórháztól is függ mi van ott. Mi pl. hoztunk vízforralót és tálat be, hogy tudjon borogatni a férjem (hasam/derekam), muskotályzsàlya és vajúdó olajat adott a szülésznő. Volt sólámpa bent, így ez adta a félhomályt. Volt nálam törölköző, hálóing, nedves törlő, tusfürdő, wc papír, szendvics, smoothie, ropi, szőlőcukor, wc ülőke papír, betét, tena rögzítőnadrág, papírok, telefon, fülhallgató ..ennyi jut eszembe kb., ebből kb.csak a tusfürdőt nem használtam a szülőszobán, mert nem zuhanyoztam külön újra hiszen induláskor megtettem, de 3-4 ujjnyinál "fürödtem" mégis, mert kádba merülve vajúdtam tovább:-) (2 napja szültem).
2016. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a gátsebemre a körömvirágbalzsam életmentő volt.
2016. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!