Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki ismeri Józsa Andrea...

Aki ismeri Józsa Andrea szülésznőt az István Kórházból: Milyen a hozzáállása? Gátvédelemmel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Őt nem,de a Hajdú Barbarát igen(szintén István khz)Nála szültem,a homeopátia,és a gátvédelem(nekem sikerült,igaz,tágulékony vagyok!) híve.Profi,és kedves.
2010. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nála szültem, nem ajánlom!
2010. nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én 2x szültem nála, ha lesz 3. akkor mindenképpen nála szeretnék újra! Csak jót tudok róla mondani!
2012. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2012. november 27-én szültem a Szent István Kórházban/ tehát friss az élmény / dr. László Dániel és Józsa Andrea segítségével. A várandóság idején is hozzájuk jártam. Végig figyelmesek, segítőkészek és türelmesek voltak. Ha hívtam Őket, készségesen válaszoltak, ha nem tudták felvenni a telefont, visszahívtak. Többször görcsöltem, esténként, hétvégén. Ekkor is segített a doktor úr, odaszólt a kórházba az ügyeletesnek, hogy várjanak. A szülésem elég váratlan volt, mert ctg-re mentem és 10 perces fájásokat mutatott. Andi rögtön hívta a dokit, / pedig szabadnapja volt és általában a végére szoktak csak beérni a legtöbben / aki máris jött. A vajúdás alatt a férjemmel kettesben lehettem, ők 2 méterre voltak tőlem a folyosón. Rendszeresen bejöttek, segítettek, de nem zavartak. Az oxitocin beadása után,elmagyarázták, hogy mi történik jelenleg és mi várható. Nem így terveztem, de volt egy kis kétségbeesés egy kis ellenállás részemről a nagy fájdalmak között, Ők ekkor is puhán, simogatóan álltak a megváltozott tudatállapotom mellett. Bíztam Bennük végig, pedig én nagyon aggódó vagyok! Ami nagyon fontos volt, hogy nem csak a testemmel, de a lelkemmel is törődtek. A bent töltött napokon rendszeresen megnéztek, megvizsgáltak. Összeszokott, maximalista páros! És ami nem mellékes, még a humoruk is szuper!
2012. dec. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4. válaszoló!A kérdés már 2.5 éves...azt hiszem azóta már megkapta a kérdező a választ...
2012. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szter77 válasza:
Nem baj, mert másoknak is fontos lehet ezba kérdés illetve a válasz. Nekem épp aktuális. :) Józsa Andreáról gyűjtök infókat. Ha még bárki tud infót vele kapcsolatban, örömmel veszem.
2013. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! A fiam már 3 éves, tehát valóban nem aktuális már a kérdésem, viszont Neked tudok infót adni Andiról. Maximálisan elégedett voltam vele. Határozott, nem beszél sokat, de kedves és érti a dolgát. Szülés közben néha-néha bejön és "bekukkant", bíztat hogy már csak 2 óra vagy 1 óra van hátra (ami akkor borzasztó soknak tűnik, de ahogy ő mondja olyan, mintha csak 5 percről lenne szó :-)). Bízz benne bátran, jó kezekben leszel!
2013. szept. 16. 13:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és olajjal masszírozta a gátamat mindig amikor bejött. Nem sikerült megúszni a metszést, de ő mindent megtett.
2013. szept. 16. 13:40
 9/9 anonim válasza:
Vicces, kedves, és nagyon profi. Gátvédelemmel szültem nála.
2019. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!