Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan segítségét várom,...

Olyan segítségét várom, akinél komplikácio lépett fel császár közben. Hogyan vészelted át? Tej mikor indult be? Mi volt a komplikáció?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 05:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem nem császár előtt vagy. :)

Nekem nem hatott az érzéstelenítés, vagy nem jól.

Beadták, a fájások ugyan elmúltak, de ahogy fertőtlenítettek, azt éreztem. Azt mondták normális.

Oké.

Aztán kérdezték, hogy érzem-e? Nem.

Oké.

Aztán valamit éreznem. Mondom 'ez fáj'!

Felnéz a doki. Ezt ki mondta? Mondják, hogy az anyuka.

Folytatja. Nem tudom, hogy mit csinált, de annyira fájt, hogy kiabáltam. Felemelte a kezét még annyit láttam, de akkor is nagyon fájt, végig kiabáltam.

Azonnal altattak.

Utána hónapokig sírva aludtam el a fejemben a képekkel és hagokkal.

Fáj.

Szólok.

Még jobban fáj.

Kiabálok.

Oldalra fordítom a fejemet.

Látom a tűt, ahogy beleszúrják a kanülbe.

Szólni akarok, de már el is aludtam.

1 év telt el azóta. El sosem fogom felejteni. A 'most'-ra koncentrálok, és a gyermekemre.

(A párom a műtő előtt várt. Azt mondta, hogy majdnem berúgta az ajtót, amikor elkezdtem kiabálni. Ahogy elaltattak, halotta, hogy szídkozódik a doki, mondják, hogy valami nincs rendben. Rá kb 5-6 percre vették ki a babánkat. Nem mondtak semmit, én meg annyira ramatyul voltam, hogy nem is kérdztem. Csak itthon kezdtem el gondolkozni, a kórházban el voltam varázsolódva a kisfiamtól. Sok vért vesztettem, de nem kaptam azt mondta a nővér, amikor felállított először. Nagyon szédelegtem...)

A tejem a műtét utáni 3. napon indult be, majd' 10 hónapig szoptattam, amit kicsit kárpótlásként éltem meg.

2016. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem sem hatott az érzéstelenitő :D én is kiabáltam hogy várjon érzem..., de nem tudtak várni mert veszélyben volt a baba. engem nem altattak el, csak rá. ugyan ugy éreztem mindent csak a kábaságtól nem tudtam szólni.

a második, sokkal jobban sikerült :)

2016. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!