Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után ikrekkel várandósok?

Császár után ikrekkel várandósok?

Figyelt kérdés

Volt-e bármilyen problémátok terhesség / szülés alatt?


Császárt követően mikor lettetek terhesek az ikrekkel?


Hogy bírta a hegetek a terhelést?



2016. ápr. 23. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

követem.

Te ikerekkel vagy várandós?

nekem eddig két császárom volt. most szeretnénk harmadik babát, de sok az iker a családban és én is félek egy kicsit.

2016. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok várandós velük, de ugyanaz a helyzet, mint Nálad: sok az iker nálunk is! Ezért lenne jó tudni,mert végül is sokkal nagyobb terhelés a szervezetnek, veszélyesebb is (lehet)az ikerterhesség stb.
2016. ápr. 24. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
veszélyezetet terhes leszel császár metszés lesz.
2016. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy evvel az elso szulesem utan (csaszar) lettem terhes ikrekkel. nalunk is csaladi orokseg

A ket szules kozott kevesebb mint 2 ev van. Csaszar volt a 2. is, mert a hegg miatt nem vajudhattam.

De az ikerterhessegem meg jobb volt, mint az elso. Semmi gaz, kevesebbet is hiztam.

Most megint terhes vagyok, csak 5. het. ma megyek a dokihoz, kivancsi vagyok hany gyerek van bent... Bar ezt meg biztos nem latja. Ma en is meg fogom kerdezni, hogy ezuttal is csaszar lesz-e. Az ikreim mar majdnem 5 evesek.

2016. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne, hogy egyke gyermek kihordása után ikerterhesség nem okozhat szülés előtti hegszétválást? Hiszen extra terhelés van a hegnél. Vagy valamivel (hasfogó / kötő vmi ilyesmi nem lehetne kicsit tehermentesíteni a hegre gyakorolt nyomást?
2016. jún. 10. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Nekem azert volt csaszar a 2. is, mert a 2 terhesseg kozotti nagyon rovid ido alatt nem forrt ossze a hegg.
2016. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De hát azt írtad, kevesebb, mint 2 év van a két szülésed között, és nem forrt össze a heg megfelelően? Elvileg már pár hónap / egy év alatt tökéletesen össze kellene forrnia :/ elszúrtak valamit az első császárnál?
2016. jún. 15. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező?

Én 32 hetes ikerterhes vagyok, az előző császárom óta 3 év és kilenc hónap telt el eddig. Megkérdeztem az orvosomat (tapasztalt az ikerterhesség gondozásában, több tri-gemini kismamája is volt már) és ő azt mondta, nagyon-nagyon minimális az esély a terhesség alatti heg-szétválásra. Van rá példa, de olyan ritka, mint a fehér holló. Mindenesetre nekem program császár lesz a 38. héten, mert vajúdás alatt azért megnőhet a hegszétválás esélye.

Én eddig semmit nem érzek a heg körül, nem feszül, nem fáj, pedig már egyenként 1800 gramm körüliek a babáim. Pocaktámaszt azért hordok, mert a derekam az fáj.

2016. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!