Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi kell ahhoz, hogy valakit...

Mi kell ahhoz, hogy valakit egy csaszar utan ne kelljen ujra csaszarozni? (ha nincs semmi extra komplikacio a masodiknal)

Figyelt kérdés
A vedonom azt mondta, hogy engem ujra csaszarozni kell, mert tulsulyos vagyok es csak a vekony alkatuaknak van eselyuk siman szulni csaszar utan. Ez igaz? Mert nekem hulyesegnek hangzik, hisz a sebem nem is latszik es ez inkabb egyeni fuggo, nem? A gyerekek kozt kb. 4 es fel ev lesz (meg nem vagyok terhes, csak keszulunk ra), a csaszar hege nem is latszik, nagyon szepen gyogyult. Tenyleg nincs eselyem igy sem a termeszetes szulesre, mert kover vagyok? (80 kg korul mostansag - meg szoptatok)
2010. szept. 28. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
OFF: tudom, semmi közöm hozzá, de 3,5 éves gyereket szoptatsz?
2010. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 eves, nem 3,5, csak tervezzuk a kovetkezot es a vedono beszeli nekem, hogy ugysem sikerul a kovetkezot siman megszulni es ez mar idegesit, szoval gondoltam, megkerdezem, hogy van-e ennek alapja, mert szerintem nincs.
2010. szept. 28. 16:52
 3/11 A kérdező kommentje:
De a kerdesre nem lehetne valaszolni a beszolas helyett?
2010. szept. 28. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem amit a védőnőd mond, az nagy butaság. Nem is értem, valaki, aki tulajdonképpen szakember hogy mondhat ilyeneket. (Más totális ostobaságokat is szoktam itt védőnőktől olvasni.)


Én is császárral szültem az elsőt és most jön a második.

A dokim azt mondta ezek a természetes szülést kizáró okok:

-kevesebb mint 2 év a két szülés között

-a baba várhatóan nagyon nagy súllyal születik

-nem fejvégű fekvés (far- vagy harántfekvésű)

-nem indul meg magától a szülés, hanem indítani kell


Asszem ennyi. Ha szépen beindul magától, akkor figyelik kívül-belül a sebet és ha netán kezdene szétválni, akkor még mindig lehet közben császár.

Amúgy meg a 80kg nem tűnik olyan extrém túlsúlynak, hacsak nem vagy nagyon alacsony. De majd ha eljön az ideje, a szülészorvosoddal konzultálj, ne a védőnővel.

2010. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm is elég túlsúlyos volt (most is az). Az első babát császárral szülte, 3,5 évvel később a másodikat simán.
2010. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
MÉg a 17:12eséhez annyit hogy az 5mm hegvastagság alatt sem engedik viszont ezek mind a terhesség vége felé derülnek ki.
2010. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, nem tudom, mi volt bántó a kérdésemben, beszólást pláne nem látok...
2010. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A vedono szerint nekem extrem tulsulyom van (en sem mondom, hogy vekony vagyok, de amit csinal velem, az rohej, hisz nem az a dolga, hogy velem foglalkozzon) es mindig ezzel szekal, sot belerohog a kepembe, miutan kigunyolt. Valoban extrem tulsuly ez szamara, mert o 40 kilonak sem nez ki. Akarmilyen temarol van szo, mindig efele tereli a szot. Szoval ezt mondogatja nekem, de en gondoltam, hogy ennek nincs alapja, nem ezen mulik...az elsovel egyebkent azert voltam csaszaros, mert harant fordult vajudas kozben.
2010. szept. 28. 17:38
 9/11 A kérdező kommentje:
17:36: nem volt semmi banto, csak nem ertem, hogy minek irsz, ha a kerdesre meg nem valaszolsz. Mar 2 kommentet irtal ugy, hogy nem szoltal hozza a temahoz. De nem baj, csak nem ertem, hogy minek kell beirni, ha nincs mondanivalo. Ebbol ne legyen vita.
2010. szept. 28. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Épp ennek érdekében kezdtem igy a válaszomat: OFF (mivel nem a kérdésre válaszolok) és hogy "tudom, hogy semmi közöm hozzá", mivel nem bántásból kérdeztem.
2010. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!