Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti folytatnátok a kapcsolatot,...

Ti folytatnátok a kapcsolatot, ha a párotok betegsége (i) megnehezítené a jövőben megszülető babátok életét?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen betegség?
2012. jún. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent pontosabban?
2012. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg elég tág...Nem mindegy,hogy milyen betegségről van szó és hogy milyen szinten befolyásolná a baba életét.Légyszi kicsit több infót.
2012. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről van szó,de leírom velünk mi van.2006 januárjában lett a párom cukor beteg 36 évesen,mindjárt inzulinos is lett.2010 májusában a betegség szövődményeként kapott egy agyi infarktust,azóta nem tud dolgozni,rehabilitált.A nem tud dolgozni,nem azt jelenti,hogy itthon nem csinál semmit,de sem a szakmajában/szobafestő/ sem abban ahol előtte 14 évig melózott,az egészsége miatt nem tud dolgozni.2010 november végén estem teherbe és nekem eszembe sem jutott,hogy elhaggyam a betegségei miatt.Talán ha a gyermek egészségét veszélyeztetné akkor meg gondolnám.
2012. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az első házasságomnál úgy mentem férjhez, tudtuk mindketten, hogy nem születhet közös gyermekünk a párom betegsége miatt. Örökbe fogadtunk egy kislányt.

Tehát fel sem merült bennem, hogy elhagyjam, pedig nagyon súlyos beteg volt. Az már másik fejezet, hogy 17 év után mégis elváltunk...

2012. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kérdés, IGEN folytatnám, szeretem, közös gyerekünk lesz. Kivéve az alkoholizmust és drogfüggőséget, ez esetben a gyerek érdekeit tartanám szem előtt.
2012. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsóhoz csak annyit akarok fűzni, hogy ha alkoholista vagy drogfüggő, alapból össze sem állnék vele.


Az meg abszurd, hogy azért hagyjam el, mert beteg. Én hiszek a házassáég szentségében, abban a bizonyos "egészségben-betegségben" dologban, amit sokan csak papírnak tartanak és nem erőltetik. Szerelemből mentem hozzá, nem azért, mert "kellett", a végsőkig kitartok mellette. Ha skizofrén, idegbeteg, nem-ura-magának betegsége lenne, akkor meggondolnám, hogy mit teszek, de egy lábtörés, fizikai baleset miatti leszázalékolás vagy cukorbetegség az én kedvemet nem venné el a párkapcsolattól. Írj több infót, erre így nem lehet válaszolni.

2012. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jóban-rosszban, egészségben-betegségben és a többi :)


Én asztmás szívbeteg vagyok. A férjem családjában rendszeres az agyvérzés és mint kiderült több gyerek is autista.


Most akkor mi éljük le az életünket gyerek nélkül mert hátha örökli? Hagyjuk el egymást? Nekem megmondták a dokik, hogy nem fogok teherbe esni, vagy ha valami csoda folytán mégis, akkor nem fogom tudni kihordani.


Van egy teljesen egészséges tökéletes 3 éves gyerekünk, és természetes úton szültem! Erről ennyit :)

2012. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
menet közben is válhat valaki alkoholistává, keveredhet drogos társaságba, nem csak a megismerkedés előtt,így értettem
2012. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!