Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéri gátvédelemmel próbálkozni?

Megéri gátvédelemmel próbálkozni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem még csak egy picikém van. Nálam megpróbálták, és sikerült. Egy kicsit repedtem, de másnap már törökülésben ültem az ágyon. A harmadik napon hazaengedtek. A repedést felszívódó cérnával varrták. A tizedik napon potyogott ki a maradék cérna. Azóta semmi bajom.

Szerintem nagyon is megéri!!!!

Ha a szülésznő úgy látja, hogy vágni kell, akkor úgyis fognak vágni, de próbálkozni mindenképp megéri!!!!

2010. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt gátmetszéssel szültem,a másodikat gátvédelemmel.Ég és föld a különbség.A gátsebem a szülés után annyira fájt,hogy alig bírtam ülni,mennistb...

A gátvédelem után pár órával már vígan szaladgáltam!És egyáltalán nem fájt,az érzékenységet leszámítva!

Szerintem ha a szülésznő úgy itéli meg,hogy "van rá esély"akkor megéri!Csak arra kell figyelni,amit a szülésznő mond!Nekem most lesz a harmadik és megint gátvédelemmel szeretnék szülni!

2010. ápr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

10 napja szültem. Beledöglök úgy fáj a gátsebem. Alig tudom ellátni a pici lányomat, minden mozdulat maga a pokol.

A szülés álomutazás volt ehhez a 10 naphoz képest. Felszívódó varratot kaptam, és ezért megy ilyen nehezen a felépülés.

Mindenképp meg kell próbálni szerintem gátvédelemmel szülni. Nekem mondjuk nem ment volna, mert ha kellett ha nem nyomtam világba :-) Nem igazán tudtam magam megfékezni.

A szüléstől féltem........hát senki nem készített fel arra, hogy nem attól kell félni, hanem az utána következő időtől.

Remélem Neked sikerülni fog, ha meg mégsem, akkor szívből kívánom, hogy a gyorsan gyógyuló gátsebesek csoportjába tartozz.

2010. ápr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 15 hónapja szültem gátmetszéssel. Nekem muszály volt sajnos még így is repedtem belül. A gát 3 öltés plussz 16-17 belső varrat. Beszéld meg a dokival akinél szülni fogsz. Nekem nem volt dokim, de hogy őszinte legyek eszembe sem jutott erről beszélgetni vele mikor már jöttek a tolófájások. Én nagyon sokáig kínlódtam vele, kb 4 hétig. Ezt bízd a dokira de azért említsd meg neki hogy így szeretnéd.

2010. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapja szültem,nem volt dokim.

Nem kérdeztek semmit,gátvédelemmel kezdték.Nem jött össze,így vágni kellett.

A doki szuperül összevarrt,még aznap simán tudtam ülni egy kicsit sem fájt.Szerencsém volt.

2010. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En tök gatvedelem parti vagyok es megis azt mondom, hogy nem eri meg kiserletezni, hacsak nem tagulsz nagyon hamar es nagyra es emellet meg kicsi a baba feje is. Mert tenyleg jo, hogy sokszor felhozzak a temat meg istenitik akik igy szülnek es valoban jobb is nekik, de akinek nem sikerül az aztan nagyon nagyon borzaszto. Nekem 4 kilos nagyfejü gyerekkel a kis 150 centimmel eselyem sem volt ra, igy is örülhetek hogy eleg gyorsan es könnyen sikerült megszülnöm. Es az orvosom meg a szülesznöm is azt mondta erre, hogy igen ez szep dolog olyan parameterekkel amiket fennt leirtam(kisfejü baba, joltagulo anyuka), de ha eröltetik es elkesnek a vagassal akkor ott reped minden es azt mar nem tudjak ugy helyrehozni plasztikaval hogy olyan legyen mint elötte volt, ugyhogy inkabb kis vagas mint nagy repedes.
2010. ápr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!