Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az Istvánban szertnék szülni,...

Az Istvánban szertnék szülni, de nem oda tartozok helyileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja derült ki a pici,hogy bennem él és a drnőt már kinéztem de nem mentem még hozzá el,mindenképpen a Szt.istvánba szeretnék szűlni,az barátságosabbnak tűnik és szimpatikus a felfogása is szűlésileg mint amelyikhez és tartozok..Jahn.A drnő magánrendelése elég messze van ,szerintetek elmehetek e a kórházi rendelésére-ha van egyáltalán neki..nem tudom,vagy mi van ha egyenesen oda megyek?(Nem a vizsgálati díj miatt.)Segítsetek ,hogyan induljak el,vagy ha vki tudna megbíztható orvost még ott kérem segítsen ebben.Köszönöm:)
2007. nov. 13. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jogos a kérdés, annyi minden változott az utóbbi időben... Én áprilisban szültem a János kh-ban, előtte Kispestről jártam az Alkotás útra magánrendelésre, ki lehetett bírni azt a havi 1-2 alkalmat. Nem tudom, Neked mi az a messze. Ha választottál orvost, mindenképp őt kérdezd, ő se a pénz miatt fog valószínű dönteni, hova járj. Az nem derül ki, hogy a doktornő melyik kórházban dolgozik, de arra is van lehetőség, hogy a válaszott orvosod átmenjen szüléskor a kórházadba. Szóval kezdd a doktornőnél: ha fogad, megmondja, hova menj, ha nem vállal (?), akkor lépj tovább.
2007. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én dr. Horváth Tamásnál fogok szülni az Istvánban. Nagyon elégedett vagyok vele, magánrendelése a Mammut mögött van. A másik dr. Bábinszky Ágota, akiről nagyon jókat hallottam, szintén az Istvánban van. Ő a Westend környékén rendel. Sok sikert.
2007. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van kórházi rendelése, akkor miért ne mehetnél oda. Menj be és az első vizsgálat során úgyis a magánrendelésére fog visszarendelni, ha elvállal. A pénz miatt magánrendelésre fogsz utána úgyis járni, de először nyugodtan mehetsz a kórházba ha van rendelése.

2007. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,


Én az Istvánban szültem, Németh Mikinél. A József krt.-on van a magánrenelője. A kórházban is vizsgál, de előtte egyeztetni kell vel, és még így is van, hogy órákat vártam rá, mert közbejöhet szülés, műtét, stb....De ez minden dokinál így van szerintem. A doki egyébkén jó, közvetlen, pontos, figyelmes, alapos, mindenkivel tegeződik (ez nekem szimpi). A kórházi szemlélet is nagyon emberi, baba-mama központú. Sok sikert. Könnyű szülést kívánok.

2007. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházi rendelésére,és ott mondd el neki,h te nála szeretnél szülni.Aztán majd kiderül.Én is ebben a cipőben járok,és kerek-perec megmondtam a dokinak,h én őt akarom.Közölte,h magánrendelésére kell járnom,ha ez így van.Mondtam neki,h főiskolás vagyok és nem biztos,h ki tudom fizetni.Most ott tartunk,h várok egy időpontra a magánrendelőjébe,és megbeszélhessük a piszkos anyagiakat,alkudozzunk.Kicsit gusztustalannak tartom ugyan,h azon megy az alku,vajon szülhetek-e az általam legjobbnak ítélt nőokinál.Meg tudom-e fizetni...
2007. nov. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utsoló válaszadóra reagálva. Kövezzetek meg, de szerintem is van ára annak, hogy konkrét személynél szeretnél szülni. Államilag mindenikinek jár az ingyenes ellátás, annál a kórháznál, ahová mész. Akkor kerülsz sorra, amikor sorrakerülsz. Ha egyedi igényied vannak (időpont, személy) akkor ez egy "luxus" szolgálatás, ami már nem ingyenes. Szülésnél szintén: ha megfelel az ügyeletes, (akinek szintén van diplomája, tehát szerintem szakmailag megfelelően látja el a dolgát), az ingyen van. Ha a szülész és a doki miattad jöjjön be (és előtte már napokig álljon készelnlétben, nem bulizhat, nem kapcsolhatja ki a mobilját), annak szintén ár van. Én egyébként az Istvánban szültem 2007-ben és 2008-ban, választott dokinál. Dr Gajdos doktornőnél, és maximálisan jól kijöttünk. Magánrendelésre jártam, mert én is faksznis vagyok bizonyos dolgokra, de elfogadom hogy ez nem ingyenes. ezsembe nem jutott volna alkudozni.
2010. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!