Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki császárral...

Van itt olyan, aki császárral szült az Istvánban?

Figyelt kérdés

Azt írták ennek a kórháznak a szülészetéről, hogy császár után is egyből az anyukára teszik a babát és meg is szoptathatja (gondolom miután összevarrták). Tényleg így van??

Esetleg van ilyen más kórházban is?


2011. márc. 2. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sürgősségi császárral szültem ott az ikreimet. Reggel 8 órakor toltak ki a műtőből, 10.30-kor a nővérke mellre rakta őket szopni, majd kb. 20 perc után elvitte. Műtét után 6 órával kelhettem fel, majd zuhanyzás után már magamhoz is kértem őket, így a továbbiakban már végig hármasban voltunk (persze ha akarod, elviszik őket a csecsemősökhöz).

Szerintem más bababarát kórházban is így lehet...

2011. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

6 hete született a kislányom császárral az Istvánban. Amíg a műtőben voltam csak odahozták egy puszira, majd amikor lekerültem a gyerekágyra akkor hozták be. Kb. 45 perc telt el a kettő között. Szerencsére elég sokáig volt ott velem, majdnem két órát.

2011. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!