Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rögvest miután kibujt a babád...

Rögvest miután kibujt a babád nem fájt a nemi szerved?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

:-D

ezen jót nevettem ...


kb minden fáj egybe nem csak itt ott hanem az egész tested szinte


utána mintha elvágták volna és nem fájt semmi sem

2016. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Dehogynem. Miért mit gondoltál?

Hát még a varrás hogy fájt a lidocain ellenére.

2016. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán. Nem is.éreztem. Az érzéstelenítő beadását sem éreztem, sőt a varrást sem. Miután az érzéstelenítő hatása kiment, akkor sem fájt, csak ha hirtelen ültem le vagy WC-ztem, de az is hamar elmúlt.
2016. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-szer szültem, egyiknél sem fájt.

Amikor bújt ki a baba, akkor feszített, fájt, de ahogy kijött, tényleg mintha elvágták volna az egészet és semmit nem éreztem.

2016. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, közvetlen utána nem fájt semmi. De aztán jön a varrás meg a lepényi szak, nekem azok fájtak.
2016. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a vajudas fajt, az nagyon, a tolofajas nagyon nehez volt, de nem fajt ugy, mint amikor meg vajudtam. Feszitett lent rettenetesen, de nem volt eget rengeto fajdalom.

En gatvedelemmel szultem mindketszer, az elso babanal volt egy kb egy centis repedesem, de azt varrni sem kellett.

Ahogy kibujt a baba inkabb zsibbadast ereztem, de nem fajt.

Az elso nap a pisiles ment nehezen, mert az a pici repedes nagyon csipett kozben.

2016. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Aki azt irja nem fajt neki, biztos regen szult... Nekem faj meg most is, igy 3 het utan :(
2016. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De fájt
2016. máj. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem,nem fájt.A második baba gátvédelemmel született,és olyannyira nem okozott semmilyen panaszt,hogy 1 óra múltával üldögéltem az ágyon.Közvetlenül utána sem fájt,inkább zsibbadt kicsit.
2016. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes vàlaszok, de hàt nem vagyunk egyformàk. Nekem nagyon fàjt. Nem birtam leülni a wcre pisilni mert ugy éreztem szétrepedek. Állva pisiltem,még itthon is. Se àllni se ülni nem tudtam. Egy bő hét kellett mire csillapodott.
2016. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!