Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megörültem? Nagyon ingerlékeny...

Megörültem? Nagyon ingerlékeny lettem az asztal körüli zajokra. Ha valaki csámcsog, szürcsöl nekem rögvest elmegy az étvágyam sőt rettentően zavar és nagyon ideges leszek tölle.

Figyelt kérdés

Ha éppen zenét halgatok (fülhalgatóval) amint bejön valaki a szobába én mentem megálitom és rákérdezek, hogy mért jött be.Sokszor van üldözési mániám, mindig ugy érzem néz valaki, és ezért ajtot/ablakot nyitva hagyok. Ha az még mindig nem elég, egy ideje rettegek mindenféle kapcsolatól, még az utca széléig sem merészkedek le, teljesen elzárom magam a külvilágtól. És az idegeskedésre visszatérve, attól is begurulok, ha valaki a közelembe hangosan szuszog, melletem lépked, a közelemben. Nagyon kivánok egy kis helyet, ahol meghuzhatom magam, ahol embert sem látok. Persze sosem kapom meg. Rengetegszer megsértették már az én privát terem (beleolvastak a személyes üzeneteimben, kinos helyzetbe hoztak az osztály elött). Minden vágyam és álmom, hogy elzárkozzak, és minél távolabb kerüljek a közöségtő (azzal is rengeteg rossz élményem van).

Koromról annyit, hogy egy kamaszodó lány



2015. júl. 6. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tombolna a hormonok sajna kamaszodassal ez jar.

Engem is sokminden irrital.

Plusz a kapcsolati dolgokon is atlendulsz majd.sok bantast kap az ember ebben a korban vannak mindig konfliktusok.

Sőt felnőtt emberek is piszkaljak egymast.

Szedd őssze magad ne gubbadj a szobaban.

2015. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én is a te korod beli vagyok és egyszer csak így elkezdett egyre több dolog irritálni, idegesíteni, néha már az is ha túl sok ember mászkál mellettem (ez lehet akár már 3 is).Fogalmam sincs hogy mi lehet a bajom. Néha azt hiszem megőrültem... De ez senkit sem érdekel. Ami megintcsak zavar, mert nem értenek meg :(
2016. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!