Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, ha kisfiam...

Az normális, ha kisfiam szinte mindig ásítozik rögvest ébredés után is?

Figyelt kérdés

Legyen az az éjjeli alvás (22-07) vagy nappali, már ébredés után ásítozik. Hiába próbálom visszaaltatni, ordít, feszíti ki magát, mint aki nem akar aludni. De közbe meg egyfolytában ásít, tépi a fülét és nyűgös.

Van valami ötletetek mit tehetnék, ha ez nem normális?


2010. ápr. 20. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a pici?
2010. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, ez lemaradt, 7.5 hós.
2010. ápr. 20. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja 9,5 hosan és rájöttem hogy megkell árni mig felébred teljesen.Pl.Az én kicsim szeret még ébredés után hozzám bujni és lustizni aztán magához tér és minden oké.

Elsö voltam

Ha nem sir akkor hagyd hogy nézelödjön ha sir vedd ki és hagyd hogy hozzád bujon egy kicsit.Enyém sokszor megnyugszik így.

2010. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, kipróbálom. Mert utána egy idő múlva szépen eljátszik. CSak mindig azt hittem, hogy olyankor "átesik" a holtponton, de akkor lehet, hogy csak ébredezget :). Mindig tanul az ember. Én hülye meg azt hittem, hogy álmosan ébred :).
2010. ápr. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!