Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közeleg a szülés?

Bogi123001 kérdése:

Közeleg a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes terhes vagyok vannak fájások, de szerintem jóslók mert nem rendszeresek meg csak este jelentkeznek, meg ha lefekszem alig birok felkelni mert mindenem fáj. A lábam között úgy feszít mintha egész nap bicajoznák. hányingerem van meg minden reggel hasmenésem van. folyásom is van de nem barnás hanem át tetsző vagy fehér. akkor hamarosan mehetek szülni?
2016. máj. 26. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

38 hetesen már mindenképp "közeleg a szülés". :)

Amit tapasztalsz az teljesen normális, de ennyiből nem lehet megmondani, hogy 2 nap vagy 2 hét van-e hátra...

2016. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 37 ketesen pont így vagyok. délelőtt minden oké, délután meg nézem, hogy rendszeres-e már annyira, hogy induljunk szülni. Nem az első terhességem, így tudom, ez csak jósló. De minden várandósság más. Az előzőnél ilyet 2 napig éreztem 40+5 hetesen, 41. hétre született meg.Most még nem szeretnék szülni.Ráadásul szerintem ezektől a frontoktól tornázik ennyit a szervezet....
2016. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39. héten legközelebb a baba meg lesz
2016. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!