Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés a jósló fájást?

Milyen érzés a jósló fájást?

Figyelt kérdés

Ez az első babánk, 34+6 hétben vagyok. Valaki azt mondja, hogy a hascsikaráshoz hasonló, valaki azt, hogy a mensis görcsökhöz. Sajnos pár napja tényleg hasmenésem van (nem kóros, inkább úgy mondanám, hogy a napi egyszeri nagydolognál lazább a székletem) és ezzel egy időben elkezdtem érezni egy kis hascsikarást is.

Most nem tudom, hogy ez jósló fájás lehet, vagy csak tényleg lett egy kis hasmenésem, ami ezeket az érzéseket okozza.

Kb egy hete éjszaka arra ébredtem, hogy nagyon fáj a medencém. Vagy 2-3 óráig bolyongtam a házban, semmitől sem akart múlni. Mintha húzatták volna szét a csípőmet. Aztán elmúlt. De azóta sétáláskor is érzem, hogy a forgóim mintha nem lennének a helyükön. Mióta ez történt, azóta kezdődött ez a hascsikarásos dolog is.

Lehetnek ezek jóslók, vagy milyenek a jóslók?

A doki is kérdezte pénteken, hogy vannak-e jóslóim, de nem tudom, hiszen nincs még tapasztalatom. :)



2016. máj. 29. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek mind arra utalnak, hogy készül a tested a szülésre!

Én se tudtam milyennek kell lenni a jóslónak. Nekem mindig a keményedést magyarázták. Amikor befeszül az egész hasad, én ezeket neveztem jóslónak.

A mensi szerű görcs már a szülés volt!

Szóval ezek még szerintem nem jóslók.

2016. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok 30hkm vagyok és pár napja érzem görcsölget menszi szerűen a hasam első baba
2016. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!