Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb fel 10tol szivarog/folyik...

Kb fel 10tol szivarog/folyik a magzatvizem de semmi falyasom nincsen. Ez most mi akar lenni? Volt mar valaki igy?

Figyelt kérdés
Hivtuk a dokit de nem fogad.es a korhazba az is csak akkor kell menjunk ha max 10 percesek lettek a fajasok..kb meg mennyi ido mig elkezdodnek a fajasok?

2016. máj. 30. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Remélem már úton vagy.

Ezt nem értem, nem fogad a doki?-milyen doki? Fogadott orvosod? A kórházban nem fogad? Vagy a rendelőben?

Mindegy is, nekem azt mondták, ha elfolyik a magzatvíz szinte azonnal menni kell. A fájások nekem csak órával később jelentkeztek, de akkor már a kórházban voltam és már mondták, hogy ez már fájásgyengeség, már császárral riogattak, de végül megszületett természetes úton.

2016. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a pénztárnál kezdett folyni egy bevásárlóközpontban. Az ég világon semmit nem éreztem. Ez délben volt.

Hazavezettem, hívtam a dokim. Konferencián volt, nem értem el. Hívtam a kórházat. Azt mondták fogjam a cuccom, és menjek. Mondtam nekik, hogy de semmit nem érzek. Azt mondták nem baj, menjek, mert onnan már nem egyben jövünk haza...

Kb fél 4-re értünk be, akkor sem éreztem semmit, megvizsgáltak, azt mondták zárt vagyok, de tényleg a víz folyik. A dokim kb 7-re ért be, akkor már volt fájásom, de nem durva. Végül 10-re meglett a fiam.


Úgyhogy mindegy ki mit mond, ha a vized folyik, akkor menj a kórházba, mert szülni fogsz. Hiába nincs még fájás.

2016. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem is azonnal kórházba kellet mennem, a szivárgó víz miatt. fertőzés veszély ilyenkor már fenn áll.

20 órán keresztül szivárgott a vizem. mivel fájás nem volt, engem császároztak.

2016. máj. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A fertozesveszely miatt azonnal korhaz. En sz**rnek a dokira a helyedben. Hiaba nincsenek fajasok, de a burok meg van repedve, ugyh azonnal latnia kell egy orvosnak.
2016. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert de mibol tudtatok hogy az magzatviz?
2016. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15-ös onnan, hogy nem tudtam visszatartani. Mintha bepisilnél, teljesen kontrollálatlanul. Semmi hatásod rá.
2016. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Bementetek végül?
2016. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!