Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj érték: 3111,34+2 Ki...

Méhszáj érték: 3111,34+2 Ki meddig húzta ilyen értékkel? 28. héten már 2100 volt az érték, azóta napi 5 szem Magnerotot kell szednem. Két napja vizsgáltak, mert enyhe jóslóm volt.

Figyelt kérdés
Akkor állapították meg ezt a 3111-es értéket. Azóta nincs jóslóm. Sokat pihenek, fekszek, néha lemegyek picit sétálni, de ennyi.
2016. máj. 31. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen értékkel nem kéne szerintem sétálgatnod, ha nem akarsz kora szülést! Szigorú fekvest javasolnak ilyenkor. Sztem fekudj, h kihuzd a 37.hétig.
2016. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A dokim nem javasolt szigorú fekvést, direkt rá is kérdeztem.

Azt mondta, szűk egy ujjnyi és a méhszáj megtartott. Persze pihenjek, főleg ezt teszem.

2016. jún. 1. 05:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a doki állapította meg a 2100-at és a 3111-et? Az első számnak ugyanis az idő előrehaladtával nem nőnie, hanem potenciálisan csökkennie kellene (az a méhnyak-érték). :-) Szóval elég furik ezek a számok így. Nekem 28. héttől 2110-es volt az értékem, ezzel még kórházban is feküdtem két hétig visszatartás miatt, most 36 hetes vagyok és 2111 az értékem, és ezzel is szigorú ágyban fekvésre vagyok kárhoztatva (napi 5000 mg magnéziummal+ progeszteron-pótlással 2 hónapja). Furcsa, hogy a dokid ennyire könnyeden kezeli ezt a dolgot. Teljesen nyitva vagy, adva van a fertőzésveszély is, és ha sokat rohangálsz, a gravitáció természetszerű velejárójaként a babóca feje addig feszítheti a méhszájad, míg tényleg koraszülés lehet belőle. Az elsőnek szerintem tökéletesen igaza van, és szerintem inkább menj biztosra, ahogy eddig is tetted a pihenéssel.

Ki lehet húzni egyben a 37. hétig simán, sőt tovább is, csak hajrá! :)


Boldog babavárást neked!

2016. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég alapos a dokim egyébként. A 3111-es értéket nem ő mérte.

Hát, eléggé el vagyok keseredve, de inkább fekszem. Persze, nem szeretném, ha koraszülött lenne.

2016. jún. 1. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

28 héten 2110.3 hét kórház,visszatartás.Szigorú fekvés.41 héten született 😊 Igaz a 36 hétig nagyon vigyáztam magunkra .

30 hetesen 1,5cm-re nyitva volt az ismerősöm,neki is feküdni kellett,és visszatartás.Nem értem az orvosod!

2016. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Itt vagyok a 38.héten, súlyát 2800 grammra becsülték 1 hete.

Pihentem, amennyit tudtam, de nem feküdtem állandóan.

Ja és a saját dokim még mindig 2100-nak mérte a méhszájamat. Szóval ahány orvos, annyi mérés.

Már nagyon fáj lent minden csontom, így remélem, hamarosan megérkezik :)

2016. jún. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!