Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdülésem van,...

Enyhe gerincferdülésem van, és valamit nem értek a gyógytornával kapcsolatban. Ez hogy szokott lenni? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az orvos 6 alkalmat írt fel, hogy ennyiszer kell mennem csoportos tornára. Eddig 5x voltam, és hetente 2x kéne menni, de sokszor volt amikor programok miatt ki kellett hagynom, szóval úgy nagyjából heti 1x jártam, és még majd hétfőn mennem kell. Az orvos azt mondta, hogy a 6 alkalom után otthon kell folytatnom a tornát. De sosem pontosan ugyanazokat a gyakorlatokat csináljuk, és én nem tudtam megjegyezni az összeset. Ilyenkor ez hogy szokott működni? Megkérhetem a gyógytornászt, hogy írja le a gyakorlatokat, vagy ilyesmi?

14L



2015. aug. 5. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam leírást, hogy mit csináljak.
2015. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mikor? Amikor vége lett a 6 alkalomnak, vagy még előtte? Mert én nem kaptam..
2015. aug. 5. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem külföldön volt ez, közben beszélgettünk, és 2-3 alkalommal kapatam fénymásolt papíron gyakorlatokat. (5 alkalom volt)


Szerintem kérdezz rá, max ajánl könyvet, ha nincs módja másolni. Aztán könyvtárban kimásolod.

2015. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megkérdezem! De igazából nekem annyi is elég lenne, ha egy papírra leírná a gyakorlatokat, amiket csináltunk, hogy otthon is csinálhassam..
2015. aug. 5. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, lehet magától nem jut eszébe. Bp-környékén élsz?
2015. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma volt az utolsó tornám..azt mondták, hogy internetről nézzek gyakrolatokat és ússzak. Remélem, ez elég lesz ahhoz, hogy rendbejöjjön a hátam...
2015. aug. 10. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a sporttal? Nekem 16 évesen elég erős (fotókon is látszott hogy egyik irányba mindig ferdén állok) gerincferdülésem volt, majd elkezdtem sportolni, és elmúlt teljesen.
2015. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!