Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért "vonzódom" az orvosomhoz?

Miért "vonzódom" az orvosomhoz?

Figyelt kérdés

Vagy inkább nem is tudom, hogy hogy fogalmazzak. Nagyon szimpatikus, jó fej, stb.

Vagy ez inkabb csak ilyen bizalmi dolog, hogy ő gondozta a terhességem, sikeresen levezette a szülést, stb?



2016. jún. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert boldogtalan a házasságod.
2016. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hala. Felnezel ra (nem biztos, hogy ez a helyes szo). O volt ott veled, o segitett abban, amit nem tudtal, megvalaszolta a kerdeseid stb. Orvosnak lenni azert nem egy egyszeru dolog, es az okos pasik mindig vonzoak tudnak lenni:D

Amugy egy ember akkor a legvonzobb szerintem, ha magabiztosan csinalja, amihez ert :)

2016. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jelentősége, hogy az orvosod, kollégád, barátod stb. Egyszerűen van olyan, hogy az ember vonzódni kezd valakihez. Ilyen a természet, ilyen az élet.


Ez csak egy érzés, ami sokakban időnként felmerül és kész. Tudni kell ennek megfelelően kezelni.


Na ha ez nem megy, akkor van baj. Akkor ott tényleg van valami más probléma is. Ez esetben érdemes elsöprögetni a saját házunk táján...

2016. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Nézd. A nőgyógyászat egy különleges terület ebből a szempontból, mivel egy idegen embert (férfit) engedsz olyan szituba, ami csak a párkapcsolatban, szexuális viszonyban van. Ehhez hozzájön, hogy ő gondozza a terhességedet, "vigyáz rátok", védelmez (itt betegségek, komplikáció ellen), ami szintén a férfi archetípusra, szerepkörre tartozik.

Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, a leírt körülmények, emellett a bizonyos fokú kiszolgáltatottság is előhívhat ilyesmi érzelmeket. (az orvos, mint tekintélyszemély)

Ezt azonban nem szabad a szerelemmel összekeverni (bár érzésszinten lehet hasonló)!

2016. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!