Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit csináljak azt hiszem...

Mit csináljak azt hiszem vonzódom az orvosomhoz!?

Figyelt kérdés

Váltsak orvost? Nagyon jó szakember, nagyon sajnálnám.

Szeretem a férjemet, és nem értem mi folyik itt.

De észrevettem hogy várom a találkozást vele, csomót gondolok rá, ha az utcán látom megdobban a szívem, keresgélek utána a neten...

Pedig még csak nem is egy adonisz, jóval idősebb mint én, átlagos 50-es pasas...

Mit csináljak??? Miért van ez?? Mi folyik itt, megőrültem???


2016. máj. 19. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Nőjj fel...
2016. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát,mindenesetre jobb lenne,ha nem generálnád tovább a hül.yeséged (keresgélés,nyomozgatás stb.)
2016. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Terhesség...egyszerűen csak a hülye hormonok.:D Válts orvost!
2016. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Az valamilyen szinten "normális", ha kötődsz az orvosodhoz, de ezt könnyű összetéveszteni a vonzódással. Kábé olyan ez, mint a pszichoterápiában, a páciens gyakran érzi úgy, hogy "beleszeret" a terapeutába, mert nem tudja elképzelni a kötődést szexuális töltet nélkül.

Én a nőgyógyászomhoz nagyon kötődöm, de inkább amolyan "apakép" számomra, Biztonságot, stabilitást nyújt. Többször mentett meg válsághelyzetben. Hiába az "intim" viszony, ebben nincs semmi szexuális, egyszerűen tiszteletet és hálát érzek iránta.

2016. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Én is így voltam vele.

Ráadásul az enyém velem egykorú, első osztályú pasas.


Ő tartotta a 4 lépés távolságot, a 6 hetes kontroll óta nem láttam, szerencsésebb volt, hogy rákszűrésre már nem hozzá mentem vissza (ennek 1 éve, azóta 1-2-szer láttam babás műsorokban a TV-ben, és ennyi).

2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem tudod magadban ezt tisztázni,én azt gondolom, hogy ugyanaz a teendő, mint abban az esetben, ha simán megtetszik egy férfi, de szereted a párodat. Ha elkapod ezt a helyzetet, mint most, hogy már több, mint az orvosod,de még nem történt semmi, akkor ott le kell zárni.

Az, hogy idősebb még nem jelenti azt, hogy nem vonzódhatsz hozzá. :)

Lehet, hogy a terhesség miatti hormonok, de lehet, hogy nem...

(Amúgy van egy ilyen film, hogy a nőgyógyász meg a kismama egymásba szeretnek.)

2016. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez egy bizonyos pontig teljesen normális lehet.

Az életed egy nagyon fontos szakaszában vagy, és az orvosod nyilvánvalóan foglalkozik, törődik vele és odafigyel rád. Ez jól eső érzés tud lenni. Emellett még a hormonok is tombolnak és azt hiszed, hogy vonzódsz hozzá.


Ha a férjeddel egyébként minden rendben, akkor hidd el, ez nem vonzalom. Ez egy kis fátyolos mámor, ami most a hormonális dolgok miatt felerősödött benned.

Rendezd fejben, vagy vált orvost. De szerintem meg tudod oldani az első megoldással.

2016. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanigy voltam en is .. vajon ez miert lehet ?? En siman meg mondtam a ferjemnek,is hogy tetszik,az orvosom hat kirohogott :)de el mult ez az erzes szerencsere
2016. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van ezzel más is így, nyugi :)

Majd elmúlik.


Vagy nem. Igazából nem is olyan rossz néha ábrándozni ;)

Aztán az ember hazamegy a férjéhez, gyerekéhez, és minden megy tovább.

2016. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó így igaz ... én helyretettem fejben a dolgot, mert fontos, hogy ezután is hozzá járhassak.
2016. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!