Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Karászi Gyula nőgyógyászro...

Dr. Karászi Gyula nőgyógyászrol mi a véleményetek? Modern felszerelése van? És magánrendelőben mikor rendelel mennyiert? Tel. Számot is tudnatok irni.

Figyelt kérdés
Nekem a dr urat ajanlották de mast is meghallgatok. Ma voltam 12 h gen uh.és a tarkóredő 2.7 mm volt átküldtak Debrecenbe de csak jövőhétre van időpontom. De addig megőrülök azért akarom elmenni egy magándokihoz csak mássabb mint a Nyiregyi sztk.
2016. jún. 7. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És egy magándoki alaposabb is sztem . köszi előre is a válaszokat
2016. jún. 7. 14:57
 2/4 anonim ***** válasza:
En nala pont nem maganrendelesen voltam hanem a terhesgondozoba helyettesitette a dokit. Nagyon alapos volt husz percig ultrahangozott mindent megmutatott megnezett elmagyarazott. Nagyon kedves volt kerdezhettem valaszolt mindenre. Majdnem negyven percig voltam bent.pedig semmi baj nem volt egyszeruen alapos. Kovetkezo alkalommal is o volt es ugyanolyan baratsagos alapos volt. Szoval ajanlani tudom.
2016. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nővéremnek ő a nőgyógyásza! Neki két kisfiút segített minden gond nélkül a világra! Pontosan nem tudom mennyit kell neki fizetni, de ha őt fogadod meg a vizsgákatokat ki kell fizetni viszont a szülésért 1ft-ot nem kér el! Nagyon lelkiismeretes! Szülés után is rendszeresen bejár a betegeihez vizitelni! Alapos, kedves, szakmailag remek orvos! Tesóm annyira dicséri, hogy hiába költözött el tesóm Székesfehérvárra nőgyógyászt akkor sem váltott, inkább átutazza a fél országot vonattal!
2017. márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom nem mai kérdés de hátha segit valakinek. Durva, lekezelő és arrogáns. Nagyon csúnyán beszélt velem az ambulancián. A császárt nem igazán támogatja. Lehet a magán kismamáival kedves de a korházba nem.
nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!