Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanság dr....

Szült valaki mostanság dr. Csermely Gyula szülész-nőgyógyásznál? (Szt. István kórház v. Maternity) Amúgy az RMC-ben rendel.

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne a hálapénzről,akár priviben is.


Köszönöm!


2014. szept. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mostanság volt,hanem 14,11 és 4 éve,így a konkrét kérdésre nem tudok válaszolni,bár sosem volt olcsó orvos.

De nagyon jó,mind a mai napig ő az orvosom,szakmailag és emberileg is.

2014. szept. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unokatesóm hozzá járt, szintén csak jókat tudott mondani, ajánlotta Nekem is. Ha jól informált, akkor magámban szült nála is 180-250kozott adott. Azért nem emlékszem pontosan, mert nem tudom,hogy a 250-ben a szülésznő pénze is benne volt vagy csak a doki.
2014. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! 36 hetes terhes vagyok,6 éve nála született a kisfiam is,akkor 100.0000.-Ft-ot adtunk neki,most fogalmam sincs,hogy mennyit adjunk..Szerintetek ciki rákérdezni,hogy mennyiért vállalja a szülést?
2014. szept. 18. 18:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként imádom,mint orvos!!!
2014. szept. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!