Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A debreceni Kenézy Gyula...

Anci76 kérdése:

A debreceni Kenézy Gyula kórház szülészetéről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem ott szültem, de számomra jót még onnan nem hallottam. Persze kinek mi.Nekem ismerősöm mesélte, hogy elhúzták a szülést, és császár helyett végül addig kínozták, meg forgatták a gyereket, míg meg nem szüetett. A csecsemő részlegen, csak etetéskor lehet veled a gyerek, nem öltözteteheted, még csak akkor sem, mikor hazaviszed.Mondom ezt csak hallottam.

Én a klinikán szültem, és most is ott akarok.Még pár hét.De ott 10 óra után, nem kínoztak, mikor semmi nem történt, a gyerek is rosszul érezte magát, megcsászároztak, nem kockáztattak. Utána a gyereke az első este kivételével veled lehet.Te öltözteted, és szerintem így jó. Csak fürdetni fürdetik.

2015. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,még nem aktuális csak körbe kérdezek embereket.Nővérem 3 éve ott szült,neki pl nem adtak fájdalom csillapítót..

A Klinikán kinél fogsz szülni?

2015. jún. 25. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

En a Kenezyben szultem-ketszer. Nagyon meg voltam veluk elegedve. Mindkettö csaszar lett vegul, de nem vartak tul sokat.

A babat mar aznap megkaptam es egesz nap velem lehetett, csak este vittek el.

Mar nem Debrecenben lakunk, de ha ott laknan, megint ott szulnek. Szomolya Mihalyt nagyon tudom ajanlani.

28 hkm

2015. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyes vagyok. Irtam privit
2015. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!:)
2015. jún. 27. 15:27
 6/6 anonim válasza:
En is ott szultem sz elso gyermekem 2009 ben es a dokim Szomolya Mihaly volt es en is nagyon meg voltam elegedve mindennel, most ujbol babat varok de ugy hallotam hogy a dokim mar nem praktizal ugyhogy mas dokit kell keresnem de ugyan csak a Kenezibe mennek.
2015. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!