Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Epidurálistól hátfájás?

Epidurálistól hátfájás?

Figyelt kérdés
Lehetséges , hogy a gerincbe kapott érzéstelenítőtől fáj a hátam? Lassan 4 hete volt a császármetszés, azota kegyetlenul fáj a hátam, úgy érzem majd be szakad! Szinte minden nap masszirozva van...
2016. jún. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem 1 honapig, a hatam 6 honapig fajt.Nagyon.A kezem pedig 2 evig zsibbadt es fajt ejszakankent.Kitartas!!
2016. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4 honapja szultem, meg mindig faj tole a hatam. Ja es nem hatott semmit, mert az ugyeletes szulesz elfelejtett 20 percenkent szolni, hogy adagoljam :) szoval a nagy semmiert szurtak belem, mindent ereztem a szulesbol. A baratnomet vagtak, vakumoztak es a vegen fogovak szedtek ki a babajat, o semmit nem erzett belole. En meg csak kinyomtam komplikaciok nelkul, de megereztem.
2016. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 hónapja szültem, nekem azt mondták ne masszírozzam, mert rosszabb lehet. Kb 10 hóig fájt, éreztem, hogy hol szúrtak meg. Igaz nem folyamatosan, inkább csak ha rosszul mozdultam, vagy feküdtem.
2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt. :S

Pár hónap kellett neki, mire teljesen elmúlt.

2016. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is fájt utána még egy jó darabig
2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!