Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Szent István Kórházról és Dr. Hajdú Péterről?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvost nem ismerem, de a kórházzal maximálisan elégedett vagyok, három gyereket szültem már ott, és ha tehetem, a negyediket is ott szülöm pár hét múlva.
2010. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dokit én sem ismerem, de a kórházzal elégedett voltam. Inkább baba központú, mint mama, de ez így is van jól. A csecsemős nővérek nagyon profik, és mindig segítőkészek voltak.

Ágynemút nem cseréltek nekem a 4 nap alatt, és ha kérdésem volt, ami nem a babára vonatkozott, akkor a sima nővérek nem nagyon segítettek.

A kaja ehető volt.

2010. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok az első válaszolónak a negyedik babához :) Nagyon jó egészséget és minden jót kívánok az egész családnak!
2010. ápr. 13. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm, kedves vagy!

Nektek is jó egészséget, és könnyű szülést!

2010. ápr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!