Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a Tena Lady...

Szülés utánra a Tena Lady betétből melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Melyik milyen hosszúságú? Van Extra, Extra Plus, Normál. Melyik legyen szerintetek?
2016. jún. 9. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bugyipelenkát (tena pants) és extrát vettem tenafix-szel. A pelenka vált be, a másik kényelmetlen volt.
2016. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Most pont látta, a z auchanban szülés utáni betétet, igaz elég jó árba van 1200ft körül volt egy csomag, de a tena lady is jó! Szerintem azért a normal is eleg vastag ehhez. Nem kell belőle az extra.bár mindenkinél más a verzés erőssége, nekem a sima eü betét kevés volt nagyon az első két napban.
2016. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első két napban? :) Még egy hónap múlva is kevés volt a sima intimbetét. Tényleg nagy a szórás.
2016. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindegy, bármelyik megfelel a célnak. Én császáros voltam, kb csak az első pár napban kellett ilyen nagy betét, azután sima Always kb 2-3 hétig, utána csak tisztasági.
2016. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak éjszakai Always betétet vettem. Az első napokban elég volt, aztán a kevesebb cseppes betét, majd sokáig a tisztasági.


Előre nehéz megjósolni, neked milyen kell majd.

2016. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tena Pants szuper volt az első pár napban. Utána extrából használtam el 2 csomagot.
2016. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt használtam, amit az első ír, nekem mindkettő bevált, viszont volt egy pár óra, amikor le kellett vennem, annyira véreztem és egy komplett lepedőt dugtak a lábam közé.
2016. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normàlt és extràt vettem, a normàlból több fogyott. A vérzés mennyisége egyiket sem indokolta, de szuper kényelmes, és biztonságérzetet adott. Én újra mindkettőből vennék.

Pants is volt pár darab, de azokat nem hasznàltam el, csak egyet, és ràadàsul buggyos is volt a fenekemen-szóval hanyagoltam.

2016. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En a tena comfort mini extrat vettem. Teljesen jo volt nekem es eleg is. Csak az elso 2-3 napban hasznaltam ezt, kb 15 db fogyott el a csomagbol, majd eleg volt a always is. ( csaszaros voltam)
2016. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az extra akkora, mint egy éjszakai betét, 31 cm hosszú, a normàl 24-25 cm, mint egy közepes méretű eü betét.
2016. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!