Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena betétből ki melyiket...

Tena betétből ki melyiket használta?

Figyelt kérdés

Extra vagy a normál? nem tudom eldönteni!


Kórházbak melyiket szokták használni?


Kórházba semmit nem adnak. szüléskor sem.


Vettem normált 28 db, de gondolkodom az Extrán is az első 2-3 napra.


köszönöm a tanácsokat és a válaszokat!


2011. jan. 28. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szüléskor adtak, csak utána kellett sajátot használni. Extrát szokták általában használni, az erős vérzés miatt. 20 db-osat vettem, az pont elég volt 3 napra, amíg a kórházban voltam, utána meg már csak Libress betétet használtam (maxi).
2011. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé véreztem, így extrát használtam kb. 4-5 napig, utána meg normál Tenát még vagy 2 hétig.

Van akinek nem lesz erős a vérzése, de szerintem jó, ha van nálad pár darab extra is!

2011. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szülés utáni 2 napban a szupert, utána kb 3-4 napig az extrát és utána normál betétet használtam, nem tenát.
2011. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülés után 2 napig 2 darab extra tenát helyeztem a bugyimba, egymásra rakva elcsúsztatva (köldöktől fenékig), kb mint egy pelenka olyan volt, de jól esett biztonságban tudni magamat, hogy ne áztassam el vérrel az ágyneműt. Utána még pár napig extrát használtam, majd sima éjszakai betét.
2011. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 1 csomag normál és 1 csomag mini. Utána már rendes betétet használtam, csak pár napig véreztem.
2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt tudsz kérni mintákat, nem árt, ha van kisebb is.

[link]

2011. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pár darab extra vastagot vigyélk, mert szülés után nagyon fogsz vérezni. Nekem egy lepedőt hajtottak össze, azt tették a lábam közé, úgy toltak ki, pár perc alatt átázott.
2011. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!