Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedves Mindenki! Akad valaki,...

:)Marita kérdése:

Kedves Mindenki! Akad valaki, aki ismeri a budapesti János kórházban dolgozó Maczkó Anikó nevű szülésznőt? Megnyugtató lenne, ha olvashatnék néhány véleményt róla!

Figyelt kérdés
Szerettem volna választani szülésznőt és az asszisztensnő rögtön hozzá vitt, már nem volt visszaút. Kedvesnek tűnt, de talán nem akartam volna ilyen gyorsan dönteni.

2016. jún. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nincs. Nem ők mondják meg, ki lehet ott a gyermeked születésénél, hanem te. Nőjj fel és mint felnőtt, állj ki a gyermeked érdekében! A szülés a TE döntésed, nem másé. Aki nem szimpatikus, vagy nem te választottad, annak nincs keresnivalója ott. Nem egy ellátandó feladat vagy, és nem azért mész oda, hogy megfelelj nekik. Ők örülhetnek, hogy megengeded, hogy ott lehessenek! Alapokat kell változtatni fejben! Sürgősen!
2016. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogyan szeretnél választani, mmint hogy mit vártál az asszisztenstől - adjon egy listát róluk jellemzéssel, vagy mutasson be mindenkinek? Én ott szültem, nekem az ügyeletesek közül az orvosom "választott", aki épp ráért és akivel együtt jól is tudott dolgozni.

Másodjára már nem ő volt az ügyeletes, de aznap pont dolgozott és mikor beért és megláttam a szülőszobán ctg alatt, megkértem az ügyeletest, hogy ha ráér, inkább vele szeretnék majd szülni, mert az elsőt is együtt csináltuk végig. Nem volt belőle probléma, igaz párhuzamosan szültem egy másik kismamájával, rohangálnia kellett, de így is örültem a választásnak.

Állítólag mindenki jó, aki fent dolgozik. Ha van elképzelésed, kit szeretnél, beszélj vele és tudod módosítani amikor elvállal.

2016. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Azt hiszem, picit félreérthetően írtam a kérdésem. A szülésznő, akihez vitt az asszisztens, szimpatikus volt, kedves és ahogy én látom, hozzáértő. Ha nem ezt tapasztaltam volna, megköszönöm és lelépek. Tény, hogy gyorsan történtek az események, és egyáltalán nem gondoltam, hogy mindenkiről jellemrajzot kapok hirtelenjében, csak jó lett volna egy-két emberrel beszélni, aki esetleg vele szült.

A kisfiammal (másik kórházban) volt fogadott orvosom, most nem lesz. Akkor pedig szülésznőt nem kértünk meg.

2016. jún. 17. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem volt fogadott szülésznőm....csak fogadott orvosom, dr. Hazay, akivel 100%ig elégedett voltam,hamar beért és végig ott volt velem több órán keresztül, így lényegében nekem mindegy is volt, hogy ki mellette a szülésznő, de aznap éjjel Maczkó Anikó volt bent, semmi rosszat nem tapasztaltam vele kapcsolatban...
2017. júl. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!