Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ajanlhatom a barátnőmnek az...

Ajanlhatom a barátnőmnek az orvosom?

Figyelt kérdés
Vagy az nem baj h a barátnőm ismeretlenül felhívja, és mondja h én ajánlottam. Az orvos nem fog izélni, hogy én mit ajánlgatom?

2016. jún. 11. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondania, hogy te ajánlottad?
2016. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ajánlgatnám, minek? Add meg a számát, felhívja, kér időpontot, ennyi. Szerintem. Még azt se kell, hogy mondja, hogy xy ajánlotta, hogy jöjjek ide.
2016. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kér hozzá egy időpontot, nem kell mondani, hogy te ajánlottad. Tőlem még soha nem kérdezte meg egy orvos sem, hogy kinek az ajánlása alapján mentem hozzá. Elég, ha visz magával pénzt.
2016. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát. Én csak azért gondoltam, mert csak a kórházban dolgozik az orvos. Nincs magánrendelése stb. És nem lenne furcsah egy szamára idegen nő hívná h gondozza a terhességét?
2016. jún. 11. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani ki ajanlotta. Felhivja. Ker idopontot. Es pont. Nem olyan nehez csak bolhabol elefantot csinaltok.
2016. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kórház orvoslistáján szerepel. Innentől bárki ismeretlenül felkeresheti.

Bár az ajánlás pozitív visszajelzés, én még nem láttam embert, aki rossz néven vette volna, ha ajánlják.

2016. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!