Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik kórházban szültél /...

Melyik kórházban szültél / szülnél a legszívesebben és miért? Nyíregyháza, Fehérgyarmat, Mátészalka?

Figyelt kérdés
Hol milyen az osztály, a szobák, az orvosok, ápolók, csecsemősök?
2016. jún. 12. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt hiába írják le, mert te úgyis csak a körzetesben szülhetsz, hacsak nincs fogadott orvosod.
2016. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bárhol szülhetsz, ha már nincs idő máshova átvinni. de alapjáraton csak ott szülhetsz ahova tartozol, vagy ahol a fogadott dokid van. én a Bajcsyban szültem, nem volt gondom 1-2 ott dolgozón kívül. 1 szülésznő paraszt az biztos, a csecsemősök le vannak terhelve. 1-2 kedves azért van köztük. az orvosok nagy része is normális. a szülőszoba szerintem nagyon szép, otthonos, színes, jól felszerelt. de ezek nem nagyon számítanak ugyanúgy fáj egy luxuslakosztályon mint egy egérlyukban :D persze azért szívesebben teszi be az ember a lábát egy szép helyre :)
2016. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire mobilis vagy, akkor már Debrecenben.
2016. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi nem olvastam el hogy hol.... a Bajcsy pesten van
2016. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházához tartozom de befogadónyilatkozattal Fehérgyarmaton szültem....és most is ott fogok. A szülésznők nagyon kedvesek figyelmesek,bármelyiknél szülnék. Dokim viszont van. A csecsemősök között van egy jó pár bunkó...őket nem kedveltem de a gyerekemmel végülis javarészt én foglalkoztam nem ők...míg bent voltunk. Összességében nekem megfelelt.
2016. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kisvárda jobb mint Nyíregyháza
2016. jún. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Kedves 5.válaszoló, ha még visszanézel ide, elárulod ki a fogadott orvosod?

2016. jún. 13. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Dr. Szőke József . Normális,tapasztalt,bármit kérdezhetsz tőle szívesen válaszol,és nem pénzéhes nem tartja a markát és összeget sem mond. Tehát ki amennyit gondol. Nekem mikor elfolyt a magzatvizem fél órán belül ott volt. A 2.nál nem volt ilyen gyors...viszont mikor megérkezett ki sem ment míg meg nem szültem. Most a 3.at is nála szülöm majd.
2016. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Róla jókat hallottam.

Van magánrendelése?

Elérhetőséget tudsz megadni?

2016. jún. 13. 20:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is Fehérgyarmaton szültem pár hete,nekem is volt dokim es szülész nőm is meg voltam elégedve mindennel, VIP szobában voltam ami minden pénzt megér. A csecsemősök között 3 normális volt a többi bunko paraszt.
2016. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!