Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek is forgolódott a...

Nektek is forgolódott a babátok szülés előtt?

Figyelt kérdés

A 35. héten faros volt, a 36. héten harántban, most a 37. hét elején fejvégű, aztán a 37. hét végén megint haránt.

Mindenki írja, hogy ekkora babák (3,1 kilóra becsülte a doki) már nem pörögnek, de az én babám olyan, mint valami ringlis. :D

A doki hol ki akar írni császárt, hol nem. Eddig tiszta ideg voltam, de most már kezdek tojni a dologra, jön, ahogy jönni akar.

Volt más is így?



2016. jún. 15. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ikreket vártam, 'A' baba 36 hétig fejvégü volt, 37. Héten haránt feküdt, 38.héten faros lett. Végül császárral születtek, 'B' baba végig faros volt.
2016. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyit mozog, az jó jel, hiszen a vajúdás közben is befordulhat fejvégűbe, ha addig nem teszi.


Nekem a 3. babám a 39. hét közepén vette fel a "helyes irányt", én is készültem először faros szülésre, majd császárra (harántból nincs más lehetőség).

2016. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!