Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ezek jóslófájások?

Ezek jóslófájások?

Figyelt kérdés
Éjszaka elkezdett fájni a hasam középen alul,de ez inkább olyan volt mint amikor elrontom valamvel a gyomrom. Reggel ment a hasam,most már nem. Eleinte 30-45 percenként fájt de nem is kicsit. Utánna 10 percenként azután 5 percenként. A hasam nem keményedik be,viszont észre vettem egy kicsi nagyon halvány pirosas folyást. Ilyen volt még két hete akkor az orvos azt mondta hogy ne aggódjak nincs semmi gond. Ha vizet ittam vagy sétáltam egy kicsit elmúlt. Mostmár fél órája nincs semmi fájdalom csak kellemetlenül feszül a hasam,de az csak a pici mocotgásától. Ja és ez az első hogy fáj a hasam eddig semmi ilyen nem volt. Pénteken töltjük a 34. hetet. Szerintetek?
2016. jún. 20. 07:46
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyi,hogy tegnap este szeretkeztünk a férjemmel. LEhet,hogy attól van?
2016. jún. 20. 07:59
 2/3 anonim ***** válasza:

A piros folyás lehet a szeretkezéstől.

Nekem is volt nemrég. Pánikban hívtam az orvosomat (igaz még csak 16 hetesen), és azt mondta, hogy pirosas, világos és nagyon kevéske, akkora a hüvelyfal megsérült picit, ez normális és nincs mit tenni vele.


A szülés indulásakor mindenképp bekeményedik a has, mert a rendes méhösszehúzódás ezt produkálja.


Ha elviselhetetlen fájdalmad van, akkor persze nézesd meg, egyéb esetben én inkább pihennék.

2016. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesd meg magad inkább.
2016. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!