Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent lehet az apa császármetsz...

Bent lehet az apa császármetszésnél?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy ez választható opció minden kórházban, és most olvastam utána, hogy sem Szekszárdon (ott szülnék), sem Pécsett nem lehet bent az apuka, pedig mi mindvégig így terveztük. Mely kórházakban lehet ott az apuka M.o.-n császármetszésnél? Eléggé kétségbeestem :( 35 hetes kismama

2016. jún. 20. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

nagyon kevés helyen lehet bent.

SOTE I.-en szültem, ott bejöhetett az előkészítés után, aztán amikor meglettek a babák, kiment velük


Dél-Pestiben se lehet, de ismerek olyat, akinek az orvos végül elintézte, hogy bemehessen

2016. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

kórháza válogatja!

ha van orvosod kérdezz rá, lehet ő megengedi!

2016. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja.Én Székesfehérváron szültem,ott bent lehet az apuka.
2016. jún. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És vajon az orvossal el lehet 'intéztetni', hogy bent legyen? Még nincs fogadott orvosom, eddig egy pécsi volt, de nem voltunk megelégedve vele, a másik meg, akit ajánlottak, még szabin van és jövő héten fogom tudni elérni. Addigra már belépek a 36. hétbe. Nem fog elküldeni a halálba, hogy olyan 'későn' megyek? Úgy félek, annyi kérdés van bennem :(
2016. jún. 20. 13:43
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Nalunk benn volt, baratnoimnel is. Ok Peterfy es Sote 2-n szultek, en a Maternityn, az nyilvan mas. Nagyon jo volt, hogy benn volt velem!Nalunk elvaghatta a koldokzsinort es adhatta o nekem az oxigent vegig (kicsit rosszul lettem). Nekunk fontos volt, hogy benn lehessen, bar nalunk a korhazi napokon is ott volt. Nem csinalnam maskent!
2016. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: császármetszésnél engedték az apának hogy elvágja a köldökzsinórt?? És azt hogy?


Én a SOTE 1-en szültem Pesten bent volt a férjem, a gerincérzéstelenítés után jött be és addig volt bent amíg kivették a babát, aztán ment a babával együtt ki. Utána unatkoztam bent egyedül :-)) De ha altattak volna akkor azt hiszem nem lehetett volna bent.

2016. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem orvos függő!!!

Az én dokim megengedte hogy a férjem bent legyen (nem közvetlenül mellettem, üvegfalon át nézhette.)

Barátnőmnél nem engedte a dokija....

Ugyan ott szültünk Bp. Szt. János

2016. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Győrben régebben megengedték, most már nem, mert annyi apukát kellett felmosni a padlóról.

Így nálam már nem lehetett bent. Normál szülésnek indult, mire császárig jutottunk, már eszembe sem jutott, hogy miért nem jöhet be, szóval nem zavart.

Ne aggódj ezen, pár perc, amíg a babát kiveszik, nagyon rövid ideig tart. Utána meg már úgysem lenne ott, mert a babával menne. Megszületik a gyönyörű babád, aztán nem fog érdekelni, hogy az ajtón kívül vagy belül volt-e az apuka. Minden rendben lesz akkor is, ha nincs bent.

2016. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Pécsett ugyan benn nem lehet, de egy üvegen keresztül nézheti (nyilván nem premier plánban), te is látod őt, neki viszik ki elsőként a babát. Csak egy lengőajtó választja el a két helységet
2016. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Sote 2, bent volt a férjem, fantasztikus élmény volt.

A fejemnél állt egy nővérke, ő mondott minden pillanatot, hogy jajj, már mindjárt látom, jajj de hajas, most nyomást fogok érezni, úr isten mekkora baba, stb, stb, közben a férjem végig fogta a kezemet, aztán amikor felsírt a kicsink, zokogtunk mindketten, együtt. Aztán odaadták a férjemnek és ő vitte át egy másik helyiségbe, amíg engem rendbe raktak, sőt még a rokonságnak is megmutathatta egy perc erejéig :) Aztán amikor a lábadozóban felébredtem (a császár vége közben volt egy kis komplikáció, így el kellett egy kicsit altatni), szintén a férjem hozta be hozzám a kicsit.

Bocsi, hogy hosszú lett, csak előtörtek az emlékek :)

Szebb nem is lehetett volna :)

2016. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!