Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bent lehet az apa császármetsz...

Bent lehet az apa császármetszésnél?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy ez választható opció minden kórházban, és most olvastam utána, hogy sem Szekszárdon (ott szülnék), sem Pécsett nem lehet bent az apuka, pedig mi mindvégig így terveztük. Mely kórházakban lehet ott az apuka M.o.-n császármetszésnél? Eléggé kétségbeestem :( 35 hetes kismama

2016. jún. 20. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Tatabànyàn szültem csàszàrral,nem lehetett bent de a külső helyiségben amolyan folyosón vàrakozhatott és elég sok mindent làtott.
2016. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
mi az isten nyiláért lett lepontozva a válaszom???? A pécsi kórházról írtam, friss infó, épp most kérdeztem meg, hogy hogy megy, mert nekem is császárom lesz...
2016. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12 ne is törődj a pontozóknak művészekkel......

Sokunkat lebontották úgy látom :(

Pedig szerintem mindenki csak a tapasztalatát írta le!

Vannak ilyen szánalmas életű emberek akik itt élik ki magukat!

2016. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, de elolvastam mindenkinek a válaszát, ha ez vigasztal. És nagyon köszönöm az információkat egyébként. Valahogy nem sikerült megnyugodnom :(
2016. jún. 23. 08:53
 15/15 anonim ***** válasza:
de miért nem kérdezed meg a klinikán? akár telefonon?
2016. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!