Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Uzsokiba jó szülész/ nőgyógyász?

Uzsokiba jó szülész/ nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem ajánlani az uzsoki kórházba egy jó szülészt/nőgyógyászt és leírná a tapasztalatát vele kapcsolatban?

2016. jún. 20. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mihez keresed? Terhesgondozáshoz, szüléshez, vagy teherbeesési probléma megoldásához, esetleg menopauzás tünetek? Mi lenne az elvárásod? Férfi vagy nő orvos legyen? Idősebb vagy fiatalabb? Van aki ragaszkodik pl. hogy kizárólag főorvoshoz akar menni. Írd le, hogy mit szeretnél. :)
2016. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szüléshez keresek, teljesen új vagyok, nem tudtam, hogy ezekhez is külön orvos van :$
2016. jún. 20. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nemsoká ott fogok szülni, senkit nem fogadtam, ügyeletesnél fogok. Sztem olvass utána, nagyon pozitív visszajelzéseket lehet olvasni az egész osztályról. Ha még nincs orvosod, én nem fogadnék, max. ha már évek óta jártam volna vkihez.
2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Nagynéném se fogadott de meg is látszott ... benne hagytak a placentából a méhében meg a varrat is felszakadt... én mindenképp fogadni szeretnék
2016. jún. 20. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én kétszer szültem az Uzsokiban, mindkétszer ügyeletesnél, mindkétszer teljesen meg voltam elégedve. Most várjuk 3. babánkat, most sincs fogadott orvosom, továbbra is azt hallom, hogy mindenki nagyon jó, és ezt tapasztalom is.

Ez az eset az Uzsokiban történt?

Azt gondolom, bárkit is választasz, mindenképpen jól fogsz járni.

2016. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagynénéd az Uzsokiban szült?
2016. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!