Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szentesi szülészet, orvosok,...

Szentesi szülészet, orvosok, vélemény?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata?

2016. jún. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!A két gyermekem ott született császárral. A harmadik pedig aug.-ban. Én teljesen meg voltam elégedve az orvosokkal, ellátással. A nővérkék is aranyosak. Viszont a babáknál a nővérek közül néhány olyan mint a pokroc. A kaja jó csak kevés.Ha kérdésed van még nyugodtan írj:)
2016. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Négy éve szültem ott, idén ujra megyek. Nem volt fogadott orvosom, de nagyon rendesek, alaposak voltak a dokik, szülésznők. A csecsemősök közt tényleg volt egy két pokròc.A kaja rosz a szobàk elég jòk
2016. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok! Első! Ki császározott? Ott ugye nincs koraszülött részleg..ha jól tudom,mennek a babák tovább mentővel Szegedre? Azért is kérdezem,mert már szültem 3x,abból 2 korás lett,de nem Szentesen születtek. Nagy a valószínűsége,vagyis benne van a pakliban hogy esetleg a 4. baba is hamarabb érkezik. A császár ugye alap már nálam,és hogy program császár lesz.
2016. aug. 4. 12:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Dokikról vélemények???
2016. aug. 4. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!